Šeimininkai geriau pradėjo mačą ir pirmavo 9:4, tačiau „Bayern“ atsakė atkarpa 11:0 ir išsiveržė į priekį 15:9.

Kelios sėkmingos Šarūno Jasikevičiaus auklėtinių atakos, viena jų baigėsi Roko Jokubaičio tritaškiu, leido šeimininkams pavyti bavarus.

Po pirmo kėlinio „Barcelona“ atsiliko 18:19.

Antrame kėlinyje vyravo kova taškas į tašką, kurioje kiek ilgiau pirmavo svečiai. Nicko Weiler-Babbo ir Ognjeno Jaramazo tritaškiai leido „Bayern“ pirmą rungtynių pusę laimėti 37:31.

Trečią ketvirtį 29:15 laimėjusi „Barcelona“ prieš lemiamą ketvirtį jautėsi tvirčiau – 60:52.

Jame „Barcelona“ kontroliavo situaciją. Nors „Bayern“ nesudėjo ginklų iki paskutinės minutės. Š. Jasikevičiaus auklėtiniai užtikrintai užbaigė dvikovą ir iškovojo pergalę 81:72.

Rokas Jokubaitis žaidė 9:34 min., pelnė 5 taškus (1/2 dvit., 1/1 trit.), atkovojo kamuolį ir surinko 6 naudingumo balus.

„Barcelona“: Nicolas Laprovittola 26 (5/7 trit., 7/7 baud., 30 naud.), Nikolaa Mirotičius 20 (7/11 dvit., 26 naud.), Nickas Calathes 10 (5 rez. p.), Brandonas Daviesas (3/8 dvit., 6 atk. kam.) ir Alexas Abrinesas (2/3 trit., 7 atk. kam.) po 8, Rokas Jokubaitis 5.

„Bayern“: Othello Hunteris 18 (4/6 dvit., 2/3 trit.), Ognjenas Jaramazas 17 (3/6 trit.), Nickas Weileris-Babbas 10 (3/7 dvit., 4 rez. perd.), Žanas Šiško 8 (4/6 dvit.).