Po dviejų kėlinių Ispanijos ACB lygos lyderiai atsiliko nuo turnyro autsaiderių 29:30, tačiau trečią ketvirtį laimėjo net 30:15 ir perlaužė rungtynių eigą.

Prie to svariai prisidėjo ir solidų pasirodymą surengęs Rokas Jokubaitis, kuris per 26 minutes pasižymėjo 8 taškais (4/7 dvitaškiai, 0/1 tritaškių, 0/1 baudų) 2 atkovotais ir 4 perimtais kamuoliais bei 8 rezultatyviais perdavimais. Su 16 naudingumo balų lietuvis kartu su Alexu Abrinesu buvo efektyviausi nugalėtojų žaidėjai.

15 taškų šeimininkams sukaupė minėtas A. Abrinesas (1/2 dvitaškis, 3/4 tritaškiai, 4/4 baudos), po 10 – Brandonas Daviesas ir Sertačas Šanli.

„San Pablo“ klubo gretose su 18 taškų išsiskyrė Marcas Garcia.

Jau antradienį katalonų laukia lemiamas Eurolygos ketvirtfinalio serijos su Miuncheno „Bayern“ mūšis (kol kas lygu – 2:2).