Sėkmingai pradėję rungtynes po pirmų 10-ies minučių „Baskonia“ krepšininkai turėjo 13 taškų pranašumą (25:12), bet antrame kėlinyje pateko į gilią duobę ir trečią kėlinį pradėjo atsilikdami 5 taškais (35:40).

Vis dėlto, po petraukos nei vienai komandai nepavyko susikrauti solidesnės persvaros, o kova dėl pregalės vyko iki paskutinės akimirkos. Prasidėjus paskutinei ketvirto kėlinio minutei svečiai pirmavo 73:70, bet po netaiklaus R. Giedraičio metimo Dario Brizuela dvitaškiu sumažino „Baskonia“ persvarą iki minimumo. Likus 4 sek. Malagos krepšininkai surengė lemiamą ataką, tačiau D. Brizuela nepataikė iš po krepšio ir „Baskonia“ šventė sunkią pergalę.

Tiesa, Lietuvos krepšininkai šiose rungtynėse nežibėjo. R. Giedraitis per 32 minutes įmetė 5 taškus (1/3 dvit., 1/5 trit.), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 kartus klydo, išprovokavo pražangą, dusyk pažeidė taisykles ir surinko 3 naudingumo balus, o T. Sedekerskis ant parketo nepasirodė.

„Baskonia“ gretose nesulaikomas buvo 30 taškų surinkęs Simone Fontecchio, 11 taškų pridėjo Stevenas Enochas.

„Unicaja“ tempė 21 tašką įmetęs Dario Brizuela, po 11 taškų pridėjo Cameronas Oliveris (12 atk. kam.) ir Jaime Fernandezas.

Pergalė leido Vitorijos ekipai įgyti trijų laimėjimų atotrūkį nuo devintoje vietoje esančios Mursijos UCAM. Iki reguliariojo Ispanijos čempionato sezono pabaigos liko trys turai.

Sėkmingai sužaidusi paskutinę sezono atkarpą septintoje vietoje esanti „Baskonia“ dar gali pasivyti šeštoje vietoje esančią Manresos „Baxi“ (19/13) ir taip ketvirtfinalyje išvengti galimo susidūrimo su Madrido „Real“.