Svečiai iš Graikijos trečiadienį triumfavo rezultatu 87:83 (19:23, 26:18, 26:17, 16:25).

Banguotai vykusiose rungtynėse „Olympiakos“ po trijų kėlinių buvo pabėgę 15 taškų atstumu. Sašos Obradovičiaus auklėtiniai tuomet spurtavo 11:0, o likus pusantros minutės iki finalinės sirenos po Pariso Lee tritaškio net išsiveržė į priekį (80:79).

Vis dėlto Thomasas Walkupas, Saša Vezenkovas ir Kostas Sloukas prie baudų metimų linijos klaidų nedarė, tuo metu „Monaco“ mačą teko užbaigti be asmeninių pražangų limitą išnaudojusio puolimo lyderio Mike'o Jameso.

Šeimininkams Donatas Motiejūnas per 17 min. surinko 9 taškus (4/4 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 1/2 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir po sykį perėmė kamuolį, blokavo varžovo metimą bei suklydo.

Primename, kad serijos pradžia Graikijoje buvo permaininga: pirmame mače šeimininkai nugalėjo 71:54, antrajame „Monaco“ pasiekė revanšą 96:72.

Ketvirtosios rungtynės Monake vyks penktadienį.

„Monaco“: Dwayne'as Baconas 23, Willas Thomasas 15 (8 atk. kam.), Mike'as Jamesas 13 (0/3 dvit., 1/6 trit., 8 rez. perd.), Donta Hallas 12;

„Olympiakos“: Kostas Sloukas 21 (5 kl.), Saša Vezenkovas 17 (9 atk. kam.), Thomasas Walkupas 13 (6 rez. perd.), Tyleris Dorsey 11.