Svečius iš Madrido pasitiko daugiau nei 10 tūkst. triukšmingų „Maccabi“ sirgalių, tačiau „Real“ nepasimetė.

Antro kėlinio pabaigoje „Real“ po laimėtos atkarpos 15:5 atitrūko 48:34, o po pirmosios rungtynių pusės turėjo 10-ies taškų pranašumą (51:41).

Po pertraukos ant parketo situaciją kontroliavo Pablo Laso auklėtiniai, nors „Maccabi“ ne kartą bandė pavyti varžovus.

Po Scottie Wilbekino taškų trečio kėlinio viduryje ekipas skyrė 4 taškai (50:54).

„Maccabi“ beveik visą trečią kelinį buvo per kelis tikslius metimus nuo svečių. Visgi lemiamą kėlinį „Real“ pasitiko vėl turėdama dviženklę persvarą, nes trečio ketvirčio pabaigoje Vincentas Poirier sumetė tris baudas, o paskutinę sekundę tritaškį įsūdė Sergio Llullas (73:61).

Lemiamame ketvirtyje „Real“ neleido rimčiau varžovams priartėti ir iškovojo pergalę 87:76.

Tuo metu „Maccabi“ tarptautinis sezonas baigtas.

„Maccabi“: Scottie Wilbekin 22 (6/11 dvit., 2/10 trit., 4/5 baud., 3 rez. p., 16 naud. b.), James Nunnally 17, Ante Žižičius 10, Jalen Reynolds 9, Derrick Williams 8 taškai.

„Real“: Sergio Llullas 18 (6/9 dvit., 1/4 trit., 3/4 baud., 6 rez.p., 19 naud. b.), Guerschonas Yabusele 16 (8 atkov. kam., 25 naud.b.), Vincentas Poirier 14 (6 atkov. k., 22 naud.b.), Walter Tavares ir Nigelis Williams-Gossas po 9, Adamas Hanga 8, Alberto Abalde 6 taškai.