Triukšmingoje „Palau Blaugrana“ arenoje sėkmingiau rungtynes pradėjo bavarų ekipa, kuri pirmavo 22:13.

Prieš antrą kėlinį svečius pavijusi „Barcelona“ antrame ketvirtyje diktavo sąlygas ir į rūbinę po pirmosios rungtynių pusės traukė pirmaudama 43:33.

Po pertraukos „Bayern“ pavijo šeimininkus (45:43), „Barcelonos“ taškų „sausrą“ nutraukė Roko Jokubaičio tritaškis, iš toli pataikė Nikola Mirotičius, tiksliai atakavo Brandonas Daviesas ir Nigelis Hayesas-Davisas, o ketvirtį užbaigė australo Exumo Dante taškai, po kurio Š. Jasikevičiaus auklėtiniai prieš lemiamą kėlinį vėl įgijo dviženklę persvarą (62:51).

Lemiamame kėlinyje „Barca“ atitrūko rekordine 14-os taškų persvara (67:53), tačiau Vladimiro Lučičiaus pastangomis „Bayern“ vėl alsavo šeimininkams į nugaras (69:64).

Svarbiu metu iniciatyvos ir lyderystės nevengė Rokas Jokubaitis, pelnęs sudėtingą dvitaškį su pražanga (71:64), tritaškį pridėjo Nikola Mirotičius ir „Barcelonos“ sirgaliai galėjo lengviau atsipūsti.

„Barcelona“ laimėjo 77:67 ir serijoje iki 3 pergalių pirmauja 1-0. Antrasis mačas balandžio 21 d. taip pat vyks Katalonijos sostinėje.

Rokas Jokubaitis per 18 min. pelnė 7 taškus, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir fiksavo 11 naudingumo balų.

„Barcelona“ puikiai atakavo iš dviejų taškų zonos (21/31, 67,7 proc.), nežymiai pralaimėjo kovą po krepšiais (25-28), atliko dviubai daugiau rezultatyvių perdavimų (18-9), perėmė net 9 kamuolius, kur kas rečiau klydo (10-16) ir fiksavo 95 naudingumo balus.

„Barcelona“: Brandonas Daviesas 19 (6/9 dvit., 7/10 baud., 24 naud. b.), Dante Exumas ir Nikola Mirotičius po 12, Nikolas Laprovittola 11.

„Bayern“: Vladimiras Lučičius 20 (3/4 dvit., 4/7 trit., 19 naud. b.), Darrunas Hilliardas 12, Augustine'as Rubitas 8 taškai.

Šį sezoną Šaro auklėtiniai nugalėjo „Bayern“ abu kartus – 80:72 Miunchene ir 71:66 Barselonoje.

Kitose dviejose porose trečiadienį susigrums Pirėjo „Olympiakos“ ir „Monaco“ bei Madrido „Real“ ir Tel Avivo „Maccabi“.