Vilnietės šį sezoną taip pat apgynė „Neodenta Karalienės taurės“ titulą, iškovojo Baltijos lygos sidabrą ir Europos moterų krepšinio lygos (EWBL) bronzą.

„Neptūno“ žaidėjos antrojo kėlinio pradžioje pirmavo dviženkle persvara 25:15, bet tuomet „Kibirkšties-MRU“ atstovės laimėjo atkarpą 22:7 ir persvėrė rezultatą savo naudai 37:32.

Po ilgosios pertraukos Vilniaus komandos žaidėjos tik dar labiau nutolo, kai per trečią kėlinį į savo krepšį praleido tik 6 taškus, pačios įmetė 21 ir užtikrintai pirmavo 60:43.

„Kibirkštis-MRU“ ir „Neptūnas“ finale kovėsi antrą sezoną paeiliui.

Klaipėdos komanda visą seriją vertėsi be žaidžiančios vyr. trenerės Andros Gabalytės, ją vadavo asistentas Martynas Airošius.

Naudingiausiai šiame mače žaidė Livija Sakevičiūtė, kuri per 33 minutes pelnė 20 taškų (7/7 dvitaškiai, 1/3 tritaškis, 3/3 baudos), atkovojo 8 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo ir surinko 30 naudingumo balų.

Gerda Raulušaitytė nugalėtojų gretose įsirašė dvigubą dublį: 10 taškų (4/6 dvitaškiai, 0/2 tritaškių, 2/2 baudos), 10 atkovotų kamuolių, 3 rezultatyvūs perdavimai ir 18 naudingumo balų.

„Neptūno“ komandoje išsiskyrė Dalia Donskichytė, per 35 minutes įmetusi 15 taškų (3/6 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai), atlikusi 6 rezultatyvius perdavimus, atkovojusi 4 ir perėmusi 2 kamuolius, suklydusi 4 kartus ir įsirašiusi 16 naudingumo balų.

A diviziono bronzą antrus metus iš eilės iškovojo Kauno „Aistės-LSMU“, kurios serijoje 3:0 įveikė Šiaulių „Šiaulius-Vilmers“.

„Kibirkštis-MRU“: Livija Sakevičiūtė 20 (7/7 dvit., 8 atk. kam., 30 naud.), Gabrielė Šulskė 12 (5/6 baud., 4 rez. perd., 3 per. kam.), Camille Droguet 11 (2/8 dvit., 2/2 trit., 9 atk. kam., 4 rez. perd.), Gerda Raulušaitytė 10 (4/6 dvit., 10 atk. kam.), Justina Miknaitė 9 (5 rez. perd.), Karolina Kazočiūnaitė 7 taškai (1/5 trit.).

„Neptūnas“: Dalia Donskichytė 15 (3/6 trit., 6 rez. perd., 4 kld.), Maisa Pereira Dias 13 (5/10 dvit., 5 atk. kam.), Agnė Černeckytė 11 (1/5 trit., 6/8 baud.), Ligita Tamutytė 9 taškai (3/8 dvit.).