Vytauto Pliaugos auklėtiniai lėtokai įsibėgėjo ir po pirmo kėlinio atsiliko 13:17. Antrame kėlinyje vyko atkakli kova, bet paskutinėmis kėlinio sekundėmis žalgirietis Motiejus Krivas dvitaškiu rezultatą išlygino (31:31), o netrukus tiksliu baudos metimu – ir išvedė „Žalgirį“ į priekį.

Trečią kėlinį jaunieji žalgiriečiai pradėjo spurtu 17:2 ir įpusėjus kėliniui pirmavo 47:33. Per likusį laiką Kauno „Žalgirio“ jauniai išsaugojo pranašumą ir iškovojo solidžią pergalę.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo M. Krivas ir Paulius Murauskas. 17-metis M.Krivas per 28 minutes pelnė 17 taškų (5/9 dvit., 7/9 baud.), atkovojo 15 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus, išprovokavo 8 pražangas ir surinko 33 naudingumo balus.

18-mečio P. Murausko sąskaitoje – 12 taškų (3/8 dvit., 1/2 trit., 3/5 baud.), 13 atkovotų kamuolių, 3 rezultatyvūs perdavimai, 3 blokai, 3 klaidos, 5 išprovokuotos pražangas bei 23 naudingumo balai.

„Žalgiris“: Motiejus Krivas 17 (15 atk. kam.), Paulius Murauskas (13 atk. kam.) ir Kajus Kublickas – po 12, Petras Padegimas 9.

„Cedevita Olimpija“: Vukašinas Todorovičius 14, Vice Zanki 12, Gašperas Kočevaras 9 (7 atk. kam.).

Šeštadienį nuo 19 val. jaunųjų žalgiriečių lemiamos rungtynės su kita Liublianos komanda „Next Generation“. Pergalė žalgiriečiams garantuotų patekimą į finalą.