"Žalgirio" krepšininkai ketvirtadienį 66:79 pralaimėjo Malagos "Unicaja" (Ispanija) komandai, o 35 metų amerikietis surinko 30 naudingumo balų.

Per 34 minutes T.Beardas į varžovų krepšį pelnė 24 taškus (dvitaškiai 10/13, tritaškiai 0/2, baudos 4/6), atkovojo 10 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir po 4 kartus prasižengė bei privertė prasižengti varžovus.

Naudingiausiu savaitės krepšininku tapo 29 metų "Unicaja" ekipos puolėjas ispanas Jorge Garbajosa, surinkęs 37 naudingumo balus.

Beveik 38 minutes aikštėje praleidęs J.Garbajosa į rungtynėse su "Žalgiriu" surinko 22 taškus (dvitaškiai 3/4, tritaškiai 4/5, baudos 4/6), atkovojo 11 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, dusyk suklydo, kartą prasižengė ir išprovokavo 8 kauniečių pražangas.

Antrą vietą tarp naudingiausių savaitės krepšininkų užėmė 34 balus surinkęs amerikietis Bennettas Davisonas (Zagrebo "Cibona", Kroatija), trečiojoje pozicijoje su 33 balais liko slovėnas Matjažas Smodišas (Maskvos CSKA, Rusija), o penktą vietą pasidalijo po 29 naudingumo balus surinkę amerikiečiai Antonio Grangeris (Stambulo "Efes Pilsen", Turkija) ir Anthony Parkeris (Tel Avivo "Maccabi", Izraelis).