Jei 12-oje vietoje prieš paskutinį mačą užrakintiems svečiams iš Turkijos rezultatas nieko nebelėmė, šeimininkai turėjo progą pagerinti savo poziciją turnyro lentelėje ir ja pasinaudojo.

85:76 (21:21, 24:22, 21:19, 19:14) laimėjusi „Maccabi“, kuri šventė šeštą pergalę paeiliui, pakilo virš Stambulo „Anadolu Efes“ ant penktos pakopos.

Avi Eveno auklėtiniai pirmavo prieš nukraujavusius varžovus didesnę susitikimo dalį, bet lemiamame kėlinyje 9:0 spurtavusi „Fenerbahče“ išlygino santykį, ir kova prasidėjo iš naujo.

Vis dėlto savo buvusios komandos negailėjusio amerikiečio Jameso Nunnally vedami šeimininkai susiėmė ir paskutinėmis minutėmis užtikrintai kontroliavo įvykius aikštėje.

Eurolygos ketvirtfinaliuose Izraelio klubas varžysis su Madrido „Real“, o titulą ginančiam „Anadolu Efes“ teks Milano „Olimpia“ iššūkis.

Kitas poras sudarys „Barcelona“ ir Miuncheno „Bayern“, taip pat Pirėjo „Olympiakos“ ir „Monaco“.

Ketvirtfinalių serijose iki trijų pergalių komandos susirems balandžio 19 – gegužės 4 dienomis, o finalo ketvertas Belgrade vyks gegužės 19-21 d.

Primename, kad 8 iš 28 įskaitinių mačų laimėjęs Kauno „Žalgiris“ turnyro lentelėje liko paskutinis 15-as.

„Maccabi“: Jamesas Nunnally 19 (4/5 trit., 7 atk. kam., 2 bl.), Ante Žižičius 16 (7 atk. kam.), Scottie Wilbekinas 14 (6 rez. perd., 5 per. kam.), Derrickas Williamsas 10;

„Fenerbahče“: Devinas Bookeris 14, Ahmetas Duverioglu 12, Ismetas Akpinaras 10, Achille Polonara ir Sehmusas Hazeras – po 9.