Po septynių Jono Mačiulio pelnytų taškų mačo pradžioje "Žalgiris" pirmavo 9:4. Kėlinio viduryje aikštelės šeimininkai dar turėjo 5 taškų persvarą, tačiau svečiai netrukus išlygino rezultatą (11:11) bei išsiveržė į priekį - 13:16. Trijų taškų persvarą - 15:18 - svečiai išsaugojo iki pirmojo kėlinio pabaigos.

Antrojo kėlinio pradžioje dvejomis pražangomis, netaikliu metimu bei rezultatyviu perdavimu Eurolygos mače debiutavo "Žalgirio" gynėjas Mantas Kalnietis. Būtent po šio jaunojo gynėjo dvitaškio metimo 16-ą minutę aikštelės šeimininkai persvėrė rezultatą savo naudai - 25:24.

Nors kauniečiams buvo pavykę įgyti 3 taškų persvarą (27:24), iki pertraukos "Malagos" krepšininkai sugebėjo išsiveržti į priekį (31:32).

Po pertraukos kurį laiką minimalia persvara pirmavo tai viena, tai kita komanda. Įpusėjus trečiajam kėliniui, "Žalgiris" turėjo 7 taškų pranašumą (43:36), tačiau po pusketvirtos minutės aikštelės šeimininkams jau teko vytis "Unicaja" krepšininkus - 43:49. Prieš lemiamą kėlinį svečiams pavyko padidinti pranašumą iki 8 taškų (45:53).

Po nesėkmingų kauniečių atakų ketvirtojo kėlinio pradžioje Ispanijos klubas pirmavo jau 12 taškų skirtumu 48:60, o kėliniui įpusėjus "Žalgirio" padėtis tapo beviltiška - 52:70. 18 taškų svečių persvarą aikštelės šeimininkai iki mačo pabaigos sumažino iki 13.

Rezultatyviausiai kauniečių gretose žaidė Tanoka Beardas, pelnęs 24 taškus (0/2 tritaškių, 10/13 dvitaškių, 4/6 baudų) ir atkovojęs 10 kamuolių. Darjušas Lavrinovičius surinko 10, Vidas Ginevičius - 9, Reggie Freemanas (3/12 metimų) - 8, Jonas Mačiulis (5 atk. kam.) - 7, Simonas Serapinas - 4, Paulius Jankūnas (6 atk. kam.) - 2 taškus.

Eurolygos varžybose debiutavęs devyniolikmetis M.Kalnietis per 8 minutes pelnė 2 taškus, atkovojo 2 kamuolius ir atliko vieną rezultatyvų perdavimą. Kenny Andersonas per 15 minučių prametė du dvitaškius ir daugiau niekuo nepasižymėjo.

"Unicaja" gretose rezultatyviausias buvo Ispanijos rinktinės puolėjas Jorge Garbajosa - 22 taškai (4/5 trit., 3/4 dvit., 4/6 baudų) ir 11 atkovotų kamuolių bei 8 išprovokuotos pražangos. Danielis Santiago surinko 19 (10 atk. kam.), Marcusas Brownas - 16, Bernardas Rodriguezas - 10 taškų.

Kitose rungtynėse žalgiriečiai kovo 16 dieną Barselonoje (Ispanija) susitiks su vietos "Winterthur FC Barcelona" komanda. Pirmosiose tarpusavio varžybose Kaune minimalią pergalę rezultatu 86:85 šventė Ispanijos klubas.