„Bucks“ (48/28) svečiuose po pratęsimo 120:119 (23:30, 33:30, 31:26, 23:24, 10:9) palaužė Bruklino „Nets“ (40/37).

Į papildomą laiką atkaklią kovą perkėlė G. Antetokounmpo tritaškis likus žaisti 18 sek. iki ketvirto kėlinio pabaigos.

Šis metimas svarbus buvo ir dėl to, jog 27-erių graikui leido išstumti K. Abdul-Jabbarą iš pirmos vietos rezultatyviausių „Bucks“ krepšininkų sąraše. Dabar G. Antetokounmpo sąskaitoje yra 14 216 taškų, tiesa, tokį kraitį jis pasiekė per 9 sezonus, kuomet K. Abdul-Jabbarui pakako šešių.

Į „Nets“ krepšį universalusis puolėjas sumetė 44 taškus, įskaitant ir pergalingus baudų metimus pratęsimo pabaigoje. Be to, G. Antetokounmpo atkovojo 14 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Jrue Holiday pridėjo 19, Khrisas Middletonas – 16 taškų, bet trečiame kėlinyje buvo pašalintas iš aikštės dėl grubios pražangos.

Šeimininkų gretose Kevinas Durantas atsakė 26 taškais ir 11 rezultatyvių perdavimų, bet nepataikė pergalę galėjusio atnešti tolimo metimo. Kyrie Irvingas pridūrė 25, Bruce'as Brownas – 23 taškus.

„Nets“: Kevinas Durantas 26 (11 rez. perd., 6 kl.), Kyrie Irvingas 25, Bruce'as Brownas 23, Sethas Curry 16;

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 44 (14 atk. kam., 8 kl.), Jrue Holiday 19 (6 per. kam., 6 kl.), Khrisas Middletonas 16 (9 atk. kam.), Wesley Matthewsas ir Patas Connaughtonas – po 11.

Tuo metu Čikagos „Bulls“ (45/32) klubas, kurio viceprezidento pareigas eina Artūras Karnišovas, namuose panašiu stiliumi po pratęsimo 135:130 (22:32, 28:27, 32:33, 36:26, 17:12) nurungė Los Andželo „Clippers“ (37/40).

„Bulls“ puolimo vedlys DeMaras DeRozanas nebūdingai sau suklydo prie baudų metimų linijos ketvirto ketvirčio pabaigoje ir suteikė oponentams viltį išsigelbėti, tačiau kartu pats padarė viską, kad ją atimtų.

Puolėjas sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes surinkdamas 50 taškų – iki karjeros rekordo jam pritrūko vos vieno dvitaškio.

Vien per pratęsimą jis pelnė 10 taškų. Būtent D. DeRozano Čikagos krepšininkai pakilo iš 16 taškų duobės trečiame kėlinyje.

Penktą vietą Rytų konferencijoje užimantys Billy Donovano auklėtiniai sustiprino savo galimybes patekti į atkrintamąsias varžybas išvengiant papildomo preliminaraus etapo.

„Bulls“: DeMaras DeRozanas 50, Nikola Vučevičius 22 (14 atk. kam.), Zachas LaVine'as 21, Coby White'as 11;

„Clippers“: Reggie Jacksonas 34, Paulas George'as 22, Marcusas Morrisas 20, Nicolas Batumas 17.