Kurį klubą perka BHC, pranešime žiniasklaidai nutylima, tačiau Delfi dar vasarį rašė apie gandus dėl Alytaus „Dzūkijos“ ateities.

BHC prezidento Rimanto Kaukėno teigimu, pastarąjį pusmetį buvo analizuojama rinka ieškant geriausio būdo pasiekti užsibrėžtą tikslą – LKL varžytis jau nuo kito sezono.

„Pastarąjį pusmetį analizavome visus patekimo į LKL kelius, nes norime žaisti šioje lygoje jau nuo rudens. Svarstėme keletą klubų įsigijimo variantų, vertinome jų situaciją, bendravome su LKL ir įvairių komandų atstovais. Atsižvelgėme į visas aplinkybes ir tai, kad dėl ASG arenos rekonstrukcijos laikinai būsime priversti žaisti kitoje aikštėje“, – teigė R. Kaukėnas.

„Niekada neslėpėme, kad, ieškojome sau patraukliausio ir efektyviausio kelio įžengti į sporto rinką. Įvertinę visas aplinkybes priėmėme sprendimą ir šiandien patvirtiname, jog BHC įsigis vieną iš esamų LKL komandų“, – cituojamas R. Kaukėnas.

BHC prezidentas teigia suprantantis, kad krepšinio bendruomenei bus labai įdomu sužinoti, kokia tai komanda, tačiau kol kas jos neįvardina, tvirtindamas, jog toks elgesys, dar nepasibaigus LKL sezonui, būtų nepagarbus.

„Puikiai suprantu, kad visiems smalsu, kurį klubą pasirinkome, tačiau gerbdami komandą, jos administraciją, sirgalius, miestą ir sporto bendruomenę, manome, kad atskleisti tokią informaciją dabar būtų tiesiog nepagarbu ir netaktiška. Pagarbą laikome viena iš kertinių savo kuriamo klubo vertybių, todėl viską atskleisime balandžio 28 dieną – užbaigus klubo įsigijimo procesą ir pasibaigus reguliariam LKL sezonui“, – pridūrė R. Kaukėnas.

Rimantas Kaukėnas (Foto: BHC)