Derbį užtikrintai laimėjo Vitorijos „Baskonia“ (14-11) ekipa, kuri svečiuose 90:62 (20:19, 31:11, 26:18, 13:14) susitvarkė su Bilbao „Surne“ (11-13).

Antrajame kėlinyje reikalus išsprendusiai Vitorijos komandai Rokas Giedraitis per 20 minučių pelnė 9 taškus (2/3 dvit., 1/2 trit., 2/4 baud.) ir išrašė varžovui bloką.

Tadas Sedekerskis per 7 minutes taškais nepasižymėjo (0/1 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 2 kamuolius.

Nespindėjo ir Gytis Masiulis, kuris pralaimėtojų gretose per 19 minučių sukrapštė 1 tašką (0/3 dvit., 0/2 trit., 1/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir blokavo varžovo metimą.

Nugalėtojams 19 taškų surinko Simone Fontecchio, Bilbao klubo gretose su 21 tašku išsiskyrė Andrew Goudelockas.

Tuo metu Vokietijos čempionate itin sėkmingai pasirodė Mindaugas Sušinskas, kuris vedė Chemnico „99ers“ (16-9) į netikėtą pergalę prieš Eurolygos komandą.

Lietuvio atstovaujama ekipa namie 81:64 (17:22, 21:11, 21:18, 22:13) įveikė Berlyno ALBA (16-6) klubą.

M. Sušinskas nugalėtojams per 22 minutes pelnė 12 taškų (3/5 dvit., 2/3 trit.), atkovojo 1 kamuolį ir 3 kamuolius peremė.