Pusfinalio mačą užtikrinčiau pradėjo vilnietės. Penki Gabrielės Šulskės taškai, Justinos Miknaitės tolimas šūvis leido spurtuoti 10:2 ir privertė varžovių komandą stabdyti žaidimą. Minutės pertraukėlė klaipėdietėms išėjo į naudą – varžovės išlygino rezultatą ir pirmąjį ketvirtį užbaigė apyligiai – 16:12.

Iki ilgosios pertraukos abi komandos keitėsi taikliais metimais, tačiau šauti į priekį nepavyko nei vienoms, nei kitoms – 33:36.

Sulig G. Šulskės taikliais baudų metimais trečiojo kėlinio pabaigoje trapų pranašumą įgijo sostinės klubo krepšininkės – 49:41.

Paskutiniame ketvirtyje užvirė nervinga kova. Lemiamu metu būtent G. Kievino auklėtinės pasirodė šaltakraujiškesnės. Likus žaisti 11 sekundžių, G. Raulušaitytės baudos metimas užtvirtino 7 taškų pranašumą – iškovota pergalė 64:57 bei pačiuptas bilietas į Baltijos lygos didįjį finalą.

Rezultatyviausia nugalėtojų gretose buvo G. Šulskė, kuri pelnė 20 taškų, atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 15 naudingumo balų.

„Kibirkštis-MRU“: G. Šulskė 20, J. Miknaitė 15, C. Droguet 8, L. Sakevičiūtė 6.

„Neptūnas“: A. Černeckytė 18, M. Pereira Dias 12, A. Gabalytė 10, D. Donskichytė 5.

Rytoj sostinės klubo krepšininkės 17 val. Jonavos arenoje kausis Baltijos lygos finale. Vilniečių varžovėmis bus antrojo pusfinalio poros nugalėtojos – Rygos TTT (21 pergalė/1 pralaimėjimas) arba Rygos Stradinio universiteto (13/9) krepšininkės.