A.Kulbokos atstovaujama Grinsboro „Swarm“ (8 pergalės/21 pralaimėjimas) 112:100 (28:28, 24:28, 31:19, 29:25) nugalėjo Vestčesterio „Knicks“ (14/14).

Puolėjas iš Lietuvos per 27 minutes įmetė 18 taškų (1/5 dvit., 4/9 trit., 2/2 baudų), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, po sykį suklydo ir prasižengė.

22 taškus Grinsboro ekipai surinko Jamesas Bouknightas, 19 pridėjo Jalenas Crutcheris.

Varžovams 28 taškus surinko Louisas Kingas.

Vilčių patekti į NBA G lygos atkrintamąsias varžybas nebeturinti „Swarm“ ekipa Rytų konferencijoje užima 13 vietą. Į atkrintamąsias varžybas Rytuose pateks 6 ekipos.

Tuo metu D. Sirvydis ir Detroito „Motor City Cruise“ (20/9) 113:111 (40:30, 29:27, 21:31, 23:23) palaužė Fort Veino „Mad Ants“ (15/15).

D. Sirvydis per 25 minutes surinko 12 taškų (3/4 dvit., 2/7 trit.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, bet net 5 kartus suklydo ir bei dusyk prasižengė.

Rytuose 3 vietą užimanti „Motor City Cruise“ jau užsitikrino teisę rungtis atkrintamosiose varžybose.