„Monaco“ pranašumas ėmė ryškėti nuo antrojo kėlinio – įpusėjus dvikovai aikštės šeimininkai turėjo dviženklę pervarą (42:32), o trečiame kėlinyje komandas skyrė 21 taškas (57:36).

Vis dėlto baskai rankų nenuleido ir pakilę į lemiamą šturmą sugebėjo pernelyg atsipalaidavusius varžovus pasiųsti į nokdauną – ketvirtojo kėlinio pradžioje sugrąžino intrigą (65:58).

„Monaco“ strategui pavyko nuraminti savo auklėtinius – po minutės pertraukėlės grįžusi Monako komanda susigrąžino iniciatyvą, padidino skirtumą iki 16 taškų ir užtikrintai laimėjo.

Nugalėtojams D. Motiejūnas per 15 min. pelnė 7 taškus (2/3 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 0/1 baudos), atkovojo 3 kamuolius, perėmė kamuolį, kartą prasižengė, išprovokavo 2 pražangas ir surinko 8 naudingumo balus.

„Baskonia“ komandai Rokas Giedraitis per 22 min. pelnė 3 taškus (1/3 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 1/4 baudos), atkovojo kamuolį, kartą suklydo, kartą prasižengė, išprovokavo 3 pražangas ir surinko -1 naudingumo balą.

Jo komandos draugas Tadas Sedekerskis žaidė 14 min., per kurias pelnė 4 taškus (2/2 dvitaškiai), atkovojo 3 kamuolius ir surinko 7 naudingumo balus.

Monaco“: Willas Thomas 16, Dwane'as Baconas 14, Donta Hallas ir Alpha Diallo po 10, Mike'as Jamesas 9, Parisas Lee ir Donatas Motiejūnas po 7.

Baskonia“: Alecas Petersas 15 (7 atk.k.), Jaysonas Grangeris 13, Simone Fontecchio ir Wade'as Baldwinas IV po 8.

Kitą savaitę, balandžio 1-ąją, „Baskonia“ savo aikštėje žais su Kauno „Žalgiriu“, o „Monaco“ dar kovo 31-ąją išvykoje susigrums su Milano „Armani“.

Pirėjo „Olympiakos“ (18-9) penktadienį užsitikrino savo aikštės pranašumą Eurolygos atkrintamosiose varžybose. Graikų komanda išvykoje 94:80 (26:26, 21:17, 22:21, 25:16) nugalėjo Vilerbano ASVEL (8-18) krepšininkus.

ASVEL davė pailsėti daliai komandos žaidėjų prieš būsimą ilgąjį savaitgalį Prancūzijos taurės turnyre. Šeštadienį Vilerbano komanda žais ketvirtfinalio rungtynes su Gravelino BCM.

ASVEL: Matthew Strazelis 16, Youssoupha Fallas ir Raymaras morganas po 12.

Olympiakos“: Tyleris Dorsey 21, Sasha Vezenkovas 18 (10 atk.k.), Kostas Sloukas 15 (9 atk.k.), Kostas Papanikolaou 11.

Berlyne vietos ALBA (10-14) penktadienį 74:74 (24:15, 13:20, 21:22, 16:13) palaužė Belgrado „Crvena Zvezda“ (11-14) krepšininkus.

ALBA: Maodo Lo 22, Jaleenas Smithas 17, Luke'as Sikma 13.

„Crvena Zvezda“: Nate'as Woltersas 18, Nikola Kaliničius 13, Ognjenas Dobričius 12, Dejanas Davidovacas 11.