Nugalėtojų titulą ginanti „Barsa“ į visus klausimus atsakė dar pirmoje rungtynių dalyje. Antrą kėlinį katalonai laimėjo 33:12 ir įpusėjus dvikovai pirmavo 61:28. Trečiame kėlinyje „Barcelona“ persvara buvo išaugusi iki 37 taškų ir nors galiausiai svečiams pavyko ją šiek tiek sumažinti, tačiau rimtesnio pavojaus šeimininkams nekilo.

Dar vienerias sėkmingas rungtynes sužaidė Rokas Jokubaitis. 21-erių krepšininkas nugalėtojams per 19 minučių pelnė 10 taškų (3/3 dvit., 1/2 trit., 1/1 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 19 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo 20 taškų įmetęs Alexas Abrinesas.

„Herbalife Gran Canaria“ ekipoje pasižymėjo 16 taškų pelnęs Aleksanderis Balčerowskis.

„Barcelona“: Alexas Abrinesas 20, Nigelas Hayesas-Davisas ir Nikola Mirotičius – po 15, Brandonas Daviesas ir Rokas Jokubaitis (7 rez. perd.) -po 10.

„Herbalife Gran Canaria“: Aleksanderis Balčerowskis 16, Dylanas Ennisas 11 (9 atk. kam.), Artiomas Pustovijus 10.

Kitose rungtynėse svarbią pergalę iškovojo Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (13/11). Ji savo aikštėje 89:84 (14:24, 18:18, 27:21, 30:21) įveikė Lugo „Breogan“ (11/12) ekipą, kurios gretose žaidžia Mindaugas Kačinas.

35 min. aikštėje praleidęs R. Giedraitis pelnė 19 taškų (3/7 dvit., 3/6 trit., 4/4 baud.) ir buvo rezultatyviausias rungtynių žaidėjas. Jis taip pat atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 3 kamuolius, bet 2 kartus prasižengė.

T.Sedekerskis per 9 minutes prametė po dvitaškį ir tritaškį bei atkovojo kamuolį.

M.Kačinas pralaimėjusiems per 14 minučių atkovojo kamuolį ir kartą prasižengė.

„Baskonia“: Rokas Giedraitis 19, Simone Fontecchio 15, Mattas Costello 14, Stevenas Enochas ir Alecas Petersas – po 9.

„Breogan“: Rašidas Mahalbašičius 15, Džananas Musa ir Trae Bell-Haynesas – po 13, Tyler Kalinoski 12, Sergi Quintela 11, Marko Lukovičius 10.