Mače, kuriame teisėjavo ir lietuvis Jurgis Laurinavičius, po dviejų kėlinių šeimininkai pirmavo 44:31. Prie dviženklės persvaros solidžiai prisidėjo Rokas Giedraitis, kuris vien per pirmą rungtynių pusę pelnė 12 taškų (4/5 dvit., 1/2 trit., 1/2 baud.).

Po pertraukos šeimininkai išsaugojo rungtynių kontrolę savo rankose ir iškovojo pergalę 85:68.

R. Giedraitis buvo rezultatyviausias rungtynėse, per 31 min. iš viso pelnė 22 taškus (6/8 dvit., 3/8 trit., 1/2 baud.), taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 3 kamuolius bei rinko 23 naudingumo balus.

Tadas Sedekerskis žaidė beveik 19 minučių ir pelnė 7 taškus (2/2 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, padarė klaidą ir surinko 9 naudingumo balus.

„Baskonia“: Rokas Giedraitis 22, Wade'as Baldwinas 16, Simone Fontecchio 12 Vanja Marinkovičius 10 taškų.

ALBA: Jaleenas Smithas 16, Oscar da Silva 13, Tamir Blatt 10 taškų.