Ketvirtojo kėlinio pabaigoje „Real“ balansavo ant penkto paeiliui pralaimėjimo ribos, kai likus žaisti kiek mažiau nei 3 min. atsiliko 74:81. Visgi Sergio Llullo užvesti šeimininkai ketvirtį užbaigė spurtu 7:0 ir išplėšė pratęsimą, o jo metu sugebėjo įrodyti savo pranašumą.

S. Llullas buvo rezultatyviausias tarp nugalėtojų su 20 taškų (5/7 dvit., 3/11 trit.). Guerschonas Yabusele pridėjo 16, Gabrielis Deckas – 15 (6 atk. Kam.), Nigelis Williamsas-Gossas – 12 taškų.

„Mums šios pergalės labai reikėjo, išgyvenome tikrai sunkų periodą. Tačiau traumuoti žaidėjai grįžo, o šis laimėjimas mums padės įsitvirtinti geriausiųjų ketverte“, – pažymėjo „Real“ treneris Pablo Laso.

Milano ekipai Devonas Hallas surinko 21, Nicolo Melli – 18, Troy'us Danielsas – 10 taškų.

Kiti rezultatai

Belgrado „Crvena Zvezda“ – Tel Avivo „Maccabi“ 84:77 (24:10, 18:29, 23:21, 19:17).

„Crvena Zvezda“: Nikola Kaliničius 15, Nate'as Woltersas 12, Austinas Hollinsas 11, Ognjenas Dobričius 10.
„Maccabi“: Jamesas Nunnally 24, Scottie Wilbekinas 14, Derrickas Williamsas 13, Ante Žižičius 10.

Berlyno ALBA – Pirėjo „Olympiakos“ 90:75 (16:17, 21:13, 20:21, 33:24).

ALBA: Maodo Lo 27, Jaleenas Smithas 15, Oscaras da Silva 10.
„Olympiakos”: Sasha Vezenkovas 19, Hassanas Martinas 17, Tyleris Dorsey 11.

Vilerbano ASVEL – Vitorijos „Baskonia“ 69:72 (14:18, 16:15, 17:18, 22:21).

ASVEL: Paulas Lacombe 16, Davidas Lighty 11, Matthew Strazelis ir Victoras Wembanayama po 9.
„Baskonia“: Alecas Petersas 17, Wade'as Baldwinas 14, Matthew Costello 13, Simone Fontecchio 12... Rokas Giedraitis 4 (6 atk. kam.), Tadas Sedekerskis 0.

Kauno „Žalgiris“ su „Barcelona“ susitiks penktadienio vakarą 19.45 val.