Nerezultatyviose rungtynėse „Real“ už ausų rungtynių pabaigoje tempė Sergio Llullas.

Patyręs įžaidėjas pataikė du tritaškius iš eilės ir likus žaisti 15 sek. sumažino skirtumą iki minimumo – 62:63. Tačiau po taiklių Nikolos Ivanovičiaus baudų metimų, paskutinis ir lemiamas S. Llullo tritaškis, galėjęs išplėšti rungtynėse pratęsimą, skriejo pro šalį.

„Real“ laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių net 42:24, tačiau dvigubai dažniau klydo nei varžovai – 16:8.

„Crvena Zvezda“: Nikola Ivanovičius ir Dejanas Davidovacas po 13, Nate'as Woltersas 12, Ognjenas Dobričius 9, Nikola Kaliničius 8.

Real“: Sergio Llullas 20 (5/10 tritaškiai), Walteris Tavaresas 11 (11 atk.k.), Guerschonas Yabusele 8, Trey Thompkinsas 6, Alberto Abalde 5, Adamas Hanga ir Vincentas Poirier po 4.

„Real“ prieš tai trejas rungtynes iš eilės pralaimėjo triuškinančiu skirtumu: 51:66 – Stambulo „Fenerbahče“, 68:86 – „Barcelonai“ ir 47:68 – Kauno „Žalgiriui“.

P. Laso auklėtiniai Eurolygoje vis dar rikiuojasi antroje vietoje už „Barcelonos“ (21-5), o artimiausias los blancos persekiotojas yra Milano „Armani“ (18-8) klubas, su kuriuo akistaton namie stos jau ketvirtadienį.

Kitose Eurolygos rungtynėse antradienį namie žaidusi Vitorijos „Baskonia“ 87:74 (22:24. 14:19, 26:15, 25:16) nugalėjo Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkus.

Pirmoje rungtynių dalyje iniciatyvą savo rankose turėjo Stambulo komanda, tačiau po didžiosios pertraukos sėkmingiau žaidė aikštės šeimininkai, per trečią ir ketvirtą kėlinius surinkę 51 tašką (varžovai – 31).

Rokas Giedraitis nugalėtojams per 29 min. pelnė 10 taškų (2/6 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir surinko 9 naudingumo balus.

Tadas Sedekerskis per 11 min. pelnė 3 taškus (1/2 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 2 kamuolius ir surinko 3 naudingumo balus.

Nugalėtojams 20 taškų pelnė, 11 rezultatyvių perdavimų atliko ir 31 naudingumo balą surinko Wade'as Baldwinas IV. Prie pergalės 15 taškų pridėjo Simone Fontechhio.

„Anadolu Efes“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė Shane'as Larkinas ir Vasilije Micičius, pelnę atitinkamai 21 ir 23 taškus.