Baskai antro kėlinio pabaigoje atsiliko dviženkliu skirtumu (24:34), tačiau po pertraukos perėmė rungtynių kontrolę į savo rankas.

Rokas Giedraitis per 32 minutes pasižymėjo 7 taškais (2/6 dvitaškiai, 1/3 tritaškis) ir 3 atkovotais kamuoliais.

Tadas Sedekerskis per 12 min. surinko 4 taškus (2/2 dvitaškiai) ir sugriebė 3 atšokusius kamuolius.

Nugalėtojams, kurie pakilo į septintą turnyro lentelės vietą, Stevenas Enochas pasiūlė 17, o Mattas Costello – 13 taškų.

Pablo Laso auklėtiniams, kurie šiame mače pataikė viso labo 4 tritaškius iš 24-ių (17 proc.), Walteris Tavaresas sukaupė 16 (4/5 dvitaškiai, 8/8 baudos), o Thomas Heurtelis – 9 taškus (8 rez. perd.).

Po šios „Real“ krepšininkų patirtos nesėkmės jiems ant kulnų dar atkakliau lipa net tris mačus atsargoje turinti „Barcelona“ (15-4).