Trečiame kėlinyje pavojingai (48:59) atsilikę CAB krepšininkai ketvirtame kėlinyje pasivijo savo varžovus (68:68), tačiau perlaužti mačo eigos nesugebėjo.

Laurynas Birutis per 23 minutes surinko 12 taškų (2/3 dvitaškiai, 8/11 baudos), sugriebė 6 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir sukaupė 22 naudingumo balus.

Laurynas Beliauskas per 17 min. sumetė 7 taškus (1/1 dvitaškis, 1/3 tritaškis, 2/2 baudos), atkovojo 1 kamuolį ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

23 taškus svečiams parūpino Kassiusas Robertsonas.

Tuo metu nugalėtojų gretose lygių sau neturėjo 38-erių metų veteranas iš Brazilijos Marcelinho Huertas, kuris sušveitė net 33 taškus (12/18 dvitaškiai, 1/2 tritaškis, 6/6 baudos) ir išdalino 7 rezultatyvius perdavimus.

16 taškų šeimininkams pasiūlė Kyle'as Wiltjeras.

Santjago De Kompostelos atstovai turnyro lentelėje lenkia tik dvi komandas – Burgoso „San Pablo“ (6-14) ir Sevilijos „Real Betis“ (6-15), bet abi jos yra sužaidusios mažiau mačų.

Būtent du klubai, likę paskutiniai, ir paliks ACB pirmenybes.