Serbai namuose po atkaklios kovos 74:69 (20:18, 21:19, 18:23, 15:9) pranoko Stambulo „Fenerbahče“ (12-12) krepšininkus.

Ketvirtajame kėlinyje sustoję turkai priešpaskutinę minutę dar buvo priekyje 69:68, tačiau tris svarbius taškus pelnė Nikola Kaliničius, o šeimininkų pergalę dvitaškių įtvirtino Nate'as Woltersas.

Tai buvo Eurolygos 19-ojo turo susitikimas, kuris buvo atidėtas dėl koronaviruso infekcijų.

„Crvena Zvezda“: Nikola Kaliničius 11, Dejanas Davidovacas, Ognjenas Dobričius (6 atk. kam.) ir Luka Mitrovičius (6 atk. kam.) po 9, Ognjenas Kuzmičius 8.

„Fenerbahče“: Danilo Barthelis 15, Marko Guduričius 14, Dyshawnas Pierre’as ir Devinas Bookeris (7 atk. kam.) po 11.