Titulą ginanti „Barcelona“ „Copa del Rey“ pusfinalyje teko rimtai paplušėti, bet galiausiai Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama komanda 103:90 (32:16, 23:33, 18:23, 30:18) susitvarkė su Mursijos UCAM ekipa. Pirmame kėlinyje net 6 iš 8 tritaškių pataikę „Barsos“ krepšininkai susikrovė dviženklį pranašumą, bet antrame kėlinyje puolime įsisiautėję varžovai sugebėjo išlyginti rezultatą (43:43, 17 min.).

Vis dėlto, antro kėlinio pabaigoje vėl prabilo toliašaudė „Barcelona“ artilerija ir įpusėjus rungtynėms Š. Jasikevičiaus auklėtiniai pirmavo 55:49.

Trečiame kėlinyje UCAM ir toliau neleido nutolti varžovams, o 28 min. po Augusto Limos dėjimo Mursijos ekipa netgi pirmavo 70:65. Tačiau tada iniciatyvos ėmėsi „Barcelona“ lyderis Nikola Mirotičius. 31-erių krepšininkas pelnė 6 taškus iš eilės ir po trijų kėlinių „Barsa“ pirmavo 73:72.

O ketvirtame kėlinyje Mursijos UCAM galiausiai išsikvėpė. Tiesa, kėlinio viduryje rezultatas dar buvo lygus 78:78, bet tada „Barcelona“ laimėjo kelių minučių atkarpą 18:2 ir susikrovė solidų 16 taškų pranašumą (96:80) ir pergalės iš rankų nebepaleido.

Rokui Jokubaičiui pusfinalio mačas nebuvo sėkmingas. 19 minučių ant parketo praleidęs lietuvis pelnė tik 2 taškus (1/2 dvit., 0/1 trit., 0/2 baud.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 3 naudingumo balus.

Rezultatyviausiai „Barcelona“ ekipoje žaidė 19 taškų įmetęs Nikola Laprovittola, 15 pridėjo N. Mirotičius, 14 – ketvirtame kėlinyje prabilęs Kyle'as Kuričius.

UCAM ekipai daugiausiai – 21 tašką pelnė Isaiah Thomasas, 18 pridėjo Thadas McFaddenas.

Tuo metu Pablo Laso auklėtiniai Granadoje vykstančio turnyro pusfinalyje be didesnio vargo 94:74 (26:20, 24:18, 23:17, 21:19) nugalėjo Tenerifės „Iberostar“.

Nugalėtojų gretose dominavo Walteris Tavaresas, per 19 minučių surinkęs 15 taškų. Po 12 taškų pridėjo Thomasas Heurtelis, Jeffas Tayloras ir Vincentas Poirier.

Tenerifės komandai Giorgi Šermadini pelnė 14 taškų, Marcelinho Huertas ir Dejanas Todorovičius – po 12.

Madrido ekipa „Copa del Rey“ finalą pasiekė devintus metus iš eilės. Pernai finale „Real“ 73:88 nusileido „Barcelona“ ekipai.