Monako komanda svečiuose po dviejų pratęsimų 79:87 (7:14, 22:11, 13:22, 22:17 8:8, 7:15) neatsilaikė prieš Vilerbano „Asvel“ (13-6).

Pirmąjį pratęsimą svečiams įspūdingai išplėšė Alpha Diallo, įmušęs kamuolį į krepšį per 0,3 sekundės.

Pratęsime „Monaco“ turėjo kelis šansus laimėti, bet savo metimų nerealizavo Mike'as Jamesas, o ASVEL pergalę išplėšė pelnydami septynis taškus iš eilės antrojo pratęsimo pradžioje.

Itin drąsiai krepšį atakavęs M. Jamesas šiame mače per 42 minutes pelnė 23 taškus (7/19 dvit., 1/8 trit., 6/7 baud.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 5 kamuolius.

D. Motiejūno sąskaitoje – 12 taškų (5/7 dvit., 0/2 trit., 2/4 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas ir 14 naudingumo balų per 36 minutes.

Nugalėtojus į priekį vedė 21 tašką pelnęs Marcosas Knightas.

Pergalės dėka „Asvel“ išstūmė „Monaco“ iš antrosios turnyrinės lentelės vietos. Lyderių poziciją išlaiko Paryžiaus „Metropolitans 92“ (15-4).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)