„Obradoiro CAB“ nuo pat rungtynių pradžios turėjo iniciatyvą savo rankose ir antrajame kėlinyje įgijo dviženklę persvarą. Tačiau po didžiosios pertraukos svečiai sugebėjo išlyginti žaidimą, o ketvirtojo pradžioje išsiveržė į priekį.

Santjago de Kompostelos ekipai pavyko atsilaikyti – netrukus aikštės šeimininkai vėl pirmavo ir galiausiai paskutinį kėlinį laimėję 24:12, šventė pergalę.

L. Birutis buvo naudingiausias žaidėjas nugalėtojų komandoje. Lietuvis per 34 min. pelnė 19 taškų (5/7 dvitaškiai, 9/10 baudos), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, kartą suklydo, išprovokavo 8 pražangas ir surinko 29 naudingumo balus.

Kitas lietuvis Laurynas Beliauskas per 15 min. pelnė 2 taškus (0/2 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 5 naudingumo balus.

Rezultatyviausiai aikštės šeimininkų gretose rungtyniavo 22 taškus pelnęs Thomas Scrubbas.