Jau pirmomis minutėmis svečiai iš Barselonos pasiuntė „Real“ ekipą į gilų nokdauną – sužaidus 7 minutes Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai pirmavo net 24:2.

Pirmą kėlinį 8:28 pralaimėjusiems svečiams sunkiai sekėsi ir antrame ketvirtyje: „Barcelona“ dominavo aikštėje (42:18, 52:29), o svečiai po pirmosios rungtynių pusės pirmavo 52:31.

„Barcelonos“ dominavimą atspindėjo ir statistika: dvitaškius svečiai pataikė 73,9 proc. tikslumu, laimėjo kovą po krepšiais (18–13), atliko trigubai daugiau rezultatyvių perdavimų (13–4) bei fiksavo net 65 naudingumo balus („Real“ – 24 n. b.).

Po pertraukos „Real“ rodė gyvybės ženklus, mažino skirtumą iki 16-os taškų (38:54), tačiau „Barcelonos“ spurtas 6:0 vėl atstatė 20-ies ir didesnę persvarą (40:62, 42:64).

Trečio ketvirčio pabaigoje „Real“ vėl priartėjo – po Waltero Tavareso baudos metimo ekipas skyrė 16 taškų (53:69). Tokį pat skirtumą švieslentė fiksavo ir prieš lemiamą ketvirtį (55:71).

Likus 6 min. Brandonas Daviesas užsidirbo nesportinę pražangą, po jos „Real“ ir svečius skyrė kovinis atstumas (62:75).

Š. Jasikevičiaus auklėtiniai strigo puolime, tačiau „Real“ snaiperiams stigo taiklumo iš toli: pavyzdžiui, Sergio Lullas prametė visus 5-is tritaškius.

„Real“ skubėjo, o „Barcelona“ artėjo pergalės link, kurią iš esmės galutinai įtvirtino Dante Exumo dėjimas likus mažiau nei dviem minutėms (68:84).

„Barcelona“ laimėjo 86:68 ir išrašė „Real“ ekipai 5-ą nesėkmę Eurolygoje. Tai skaudžiausia Madrido klubo nesėkmė Eurolygoje „El Clasico“ kovose.

Prieš tai „Barcelona“ solidžiausią pergalę – 14 taškų pranašumu – šventė 2005/06 m. sezone.

Rokas Jokubaitis žaidė 15:22 min., pelnė 6 taškus (3/3 dvit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei padarė 2 klaidas.

„Real“: Walter Tavares 25 (10/10 dvit., 5/6 baud., 6 atkov. kam.), Fabien Causier ir Sergio Lull (1/4 dvit., 0/6 trit., 6/6 baud.) po 8, Alberto Abalde 7

„Barcelona“: Nicolas Laprovittola 20 (2/3 dvit., 5/5 trit., 1/1 b., 7 atkov. k., 27 n. b.), Brandonas Daviesas 11 Kyle'as Kuričius ir Nickas Calathesas po 10, Nikola Mirotičius 9, Rokas Jokubaitis 6 taškai.