Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namuose 83:67 (19:19, 18:15, 20:16, 26:17) nugalėjo Santjago de Kompostelos „Monbus Obradoiro“ (6-13) klubą.

Katalonai nerado priešnuodžių Laurynui Biručiui – rezultatyviausiai pralaimėtojų gretose žaidęs lietuvis per 21 minutę pelnė 17 taškų (6/7 dvit., 5/9 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir surinko 19 naudingumo balų.

Kitas „Monbus Obradoiro“ atstovaujantis lietuvis Laurynas Beliauskas ant parketo praleido 16 minučių, per kurias įmetė 5 taškus (1/1 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 7 naudingumo balus.

Rokas Jokubaitis prie pergalės prisidėjo kukliai. „Barcelonos“ įžaidėjas per 11 minučių pelnė 4 taškus (1/4 dvit., 0/2 trit., 2/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 6 naudingumo balus.

L. Biručio ir L. Beliausko taškai ketvirtajame kėlinyje buvo išlyginę rezultatą 59:59, tačiau grėsmę pajutusi „Barca“ prapliupo tritaškiais ir atsiplėšusi 81:65 užsitikrino pergalę.

Geriausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Nikola Mirotičius, surinkęs 21 tašką ir 10 atkovotų kamuolių. 11 taškų pridėjo Brandonas Daviesas, 9 – Nickas Calathesas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)