Arnoldo Kulbokos atstovaujama „Greensboro Swarm“ (5 pergalės/6 pralaimėjimai) namuose 127:109 (27:23, 40:32, 33:29, 27:25) įveikė „Wisconsin Herd“ (6/6).

A. Kulboka per 28 minutes pelnė 11 taškų (1/3 dvit., 3/7 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Rezultatyviausiai „Greensboro Swarm“ ekipoje žaidė po 27 taškus surinkę Kai'us Jonesas ir Jalenas Crutcheris. Pralaimėjusiems 26 taškus įmetė Rayjonas Tuckeris.

Deivido Sirvydžio atstovaujama Detroito „Motor City Cruise“ (10/3) išvykoje po pratęsimo 127:124 (23:28, 40:33, 28:28, 30:32, 6:3) palaužė Atlantos „College Park Skyhawks“ (5/6).

D. Sirvydis per 20 minučių pelnė 4 taškus (1/1 dvit., 0/3 trit., 1/1 baudų), atkovojo 3 ir prarado 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, padarė 4 pražangas, perėmė 1 kamuolį.

Detroito komandai 38 taškus pelnė Sabenas Lee. Šeimininkų gretose 27 taškus surinko Justinas Tillmanas.