Baskai namuose 62:72 (13:18, 16:14, 15:18, 18:22) pripažino Pirėjo „Olympiakos“ (13-9) pranašumą ir suklupo jau penktą kartą iš eilės.

Ketvirto kėlinio pradžioje „Baskonia“ dar buvo priekyje 53:50, bet galiausiai kapituliavo.

R. Giedraitis šeimininkams per 25 minutes sumetė 12 taškų (0/3 dvitaškių, 4/6 tritaškiai), sugriebė 3, o perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir 3 sykius suklydo.

Alecas Petersas sukaupė 18 taškų, o kitas lietuvis Tadas Sedekerskis ant parketo neišbėgo.

Nugalėtojams 17 taškų parūpino Tyleris Dorsey, 15 – Saša Vezenkovas, po 12 – Thomas Walkupas ir Kostas Papanikolaou (4/4 tritaškiai).

Vienvaldžiams turnyro lyderiams Madrido „Real“ (20-3) vyrams rimčiau nepasipriešino Sankt Peterburgo „Zenit“ (14-8) kolektyvas.

Pablo Laso auklėtiniai pranoko Xavi Pascualio kariauną rezultatu 85:64 (23:23, 22:13, 24:15, 16:13).

Karališkajam klubui po 13 taškų surinko Sergio Llullas ir Guerschonas Yabusele, 12 – Trey'us Thompkinsas, 10 – Vincentas Poirier.

Peterburgiečiams 21 tašką pasiūlė Alexas Poythressas, 14 – Jordanas Loydas, 10 – Jordanas Mickey.

Mindaugas Kuzminskas per 11 min. taškų nesukrapštė (0/1 dvitaškių, 0/1 tritaškių), bet atkovojo 1 kamuolį.

Artūras Gudaitis dvikovai registruotas nebuvo.