Pirmoje rungtynių pusėje svečiai turėjo 16-os taškų pranašumą (38:22), tačiau po pertraukos „Real“ pakako vos kelių minučių, jog sugrįžtų į rungtynes ir liptų svečiams ant kulnų.

Ketvirtame kėlinyje esant lygiam rezultatui (62:62) „Real“ atakos metu Vincentui Poirier kelią pastojo Shaquielle McKissicas, kuris alkūne išmušė dantį varžovų puolėjui.

V. Pourier krito ant parketo, kruvina burna buvo priverstas palikti aikštę, o netrukus incidento vietoje buvo rastas išmuštas prancūzo dantis.

„Real“ pergalingą pranašumą įgijo po veteranų Rudy Fernandezo ir Sergio Lllullo tritaškių – 73:65, po kurių svečiams tiesiog nebeliko laiko kažką pakeisti šiame mače.

„Real“: Thomas Heurtel 20, Walter Tavares ir Guerschon Yabusele (9 atkov. k.) po 11, Rudy Fernandezas ir Sergio Lullas po 8 taškus.

„Olympiakos“: Sasha Vezenkovas 16, Tyler Dorsey 13, Kostas Sloukas 12, Moustapha Fallas 8, Thomas Walkupas 6 taškai.

Prieš UNIKS skrydį į Kauną – egzekucija Berlyne

Netikėtai dvikova klostėsi Berlyne, kur vos 15-ą vietą užimanti ALBA ( 7/15) net 81:53 (16:11, 20:15, 20:9, 25:18) sutriuškino 7-ą vietą užimančią Kazanės UNIKS ekipą (12/10).

Vasario 4-ą Kauno „Žalgiris“ namuose priims būtent UNIKS ekipą, kuriai svečiuose nusileido 53:66.

ALBA: Maodo Lo 16, Jaleen Smith 14, Luke Šikma 10, Louis Olinde, Yovel Zoosman ir Ben Lammers po 8 taškus.

UNIKS: Lorenzo Brown 12, Tonye Jekiri 10, Marko Spissu 8 taškai.