„Panathinaikos“ į nokautą svečius pasiuntė jau pirmame kėlinyje, kurį laimėjo 22:8. Savo persvarą nuolat didinę aikštės šeimininkai ketvirto kėlinio pradžioje pirmavo 27 taškų skirtumu.

Vis dėlto garbę Neveno Spahijos auklėtiniams šiek tiek pavyko apginti. Per paskutinį kėlinį baskai įmetė įmetė tiek (31), kiek per tris pirmuosius kėlinius kartu sudėjus (32).

Tiesa, nuo pralaimėjimo tai jų neišgelbėjo. Vitorijos ekipoje trūko kelių karantine dėl COVID-19 paliktų žaidėjų. Tarp jų ir Tado Sedekersio.

R. Giedraitis buvo vienas iš baskų ekipos lyderių. Jis per 33 min. pelnė 12 taškų (4/8 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 1/1 baudos), atkovojo 8 kamuolius, perėmė 3 kamuolius, kartą suklydo, prasižengė 3 kartus ir surinko 12 naudingumo balų.

Panathinaikos“: Nemanja Nedovičius 16, Jeremy Evansas 14, Okaro White'as 12.

Baskonia“: Wade'as Baldwinas IV 16 (8 rez.p., 24 naud.b.), Rokas Giedraitis 12 (8 atk.k.), Stevenas Enochas ir Simone Fontecchio po 11.

Kitą savaitę „Baskonia“ žais dvejas rungtynes namuose su Sankt Peterburgo „Zenit“ ir Pirėjo „Olympiakos“.

Paskutinėje penktadienio dvikovoje susigrūmė dvi Vokietijos komandos. Miuncheno „Bayern“ (11-11) namie sugebėjo palaužti Berlyno ALBA (6-15) krepšininkus 62:56 (16:16, 10:8, 15:20, 21:12).

Permainingose rungtynėse Miuncheno ekipa perėmė iniciatyvą paskutiniame kėlinyje, kai pasinaudojo spurtu 11:0 ir įgijo persvarą 47:44. Pergalę užuodę aikštės šeimininkai jos iš rankų nebeišleido.

Bayern“: Vladimiras Lučičius 19, Zan Markas Šiško ir Corey Waldenas po 9, Augustine'as Rubitas, Nickas Weiler-Babbas ir Deshaunas Thomas po 6.

ALBA: Jaleenas Smithas ir Maodo Lo po 13, Benas Lammersas 9, Luke'as Sikma 7 (9 atk.k.).