Monako kunigaikštystės princo Alberto II akivaizdoje aikštės šeimininkai sėkmingiau pradėjo rungtynes – net 6 kartus per kelias minutes varžovus suklysti privertę S. Obradovičiaus auklėtiniai rezultatyviai žaidusio D. Motiejūno dėka pirmavo 12:7.

„Real“ sugebėjo atsigauti ir išlygino žaidimą, tačiau antrajame ketvirtyje „Monaco“ pademonstravo pavyzdinę gynybą. Per 4 minutes karališkasis ispanų klubas sukrapštė vos 3 taškus, o aikštės šeimininkai nutolo 27:19.

Vis dėlto Madrido komanda vėl pavijo varžovus ir įpusėjus dvikovai turėjo minimalią persvarą 34:35.

Nė vienai komandai nepavyko įgyti ryškesnės persvaros iki pat rungtynių pabaigos. Nors „Monaco“ pirmavo 66:60, tačiau du taiklūs tritaškiai leido „Real“ išlyginti rezultatą (66:66) ir dvikova persikėlė į pratęsimą.

Vieno pratęsimo komandoms nepakako, kad išsiaiškintų nugalėtoją. Po lygiųjų 75:75 komandos toliau grūmėsi antrajame pratęsime.

Gabrielio Decko dvitaškis ir Jeffery Tayloro tritaškis leido ispanų karališkajam klubui įgyti 5 taškų persvarą (80:85). Sugrąžinti intrigos S. Obradovičiaus auklėtiniams daugiau nebepavyko. „Monaco“ pralaimėjo 84:90.

D. Motiejūnas „Monaco“ ekipai per 33 min. pelnė 10 taškų (4/11 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 2/3 baudos), atkovojo 11 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė du kamuolius, triskart suklydo, blokavo metimą, prasižengė 4 kartus ir surinko 10 naudingumo balų.

Monaco“: Dwayne'as Baconas ir Alpha Diallo po 19, Danilo Andjusičius 14, Mike'as Jamesas 11, Donatas Motiejūnas 10 (11 atk.k.).

Real“: Guerschonas Yabusele 18 (10 atk.k., 27 naud.b.), Vincentas Poirier 10 (14 atk.k.), Thomas Herutelis 10 (9 rez.p.), Trey Thompkinsas 9, Gabrielis Deckas 7.

„Monaco“ kitą savaitę žais dvejas rungtynes išvykoje su Atėnų „Panathinaikos“ ir Belgrado „Crvena Zvezda“, o „Real“ namie susigrums su Pirėjo „Olympiakos“ ir Sankt Peterburgo „Zenit“.