D grupė

Malagos „Unicaja" – Barselonos „Winterthur" 68:71 (22:19, 10:20, 22:16, 14:16).

Antrąją nesėkmę iš eilės „Top-16" etape patyrusi Malagos ekipa susikomplikavo galimybes patekti į Eurolygos turnyro ketvirtfinalį. Norėdama išsaugoti galimybę patekti tarp keturių stipriausių Senojo žemyno klubų „Unicaja" privalo laimėti visas likusias rungtynes.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 27 sekundes ir svečiams pirmaujant 69:68 „Unicaja" gynėjas Bernardo Rodriguezas turėjo galimybę persverti rezultatą, tačiau nepataikė iš po krepšio, o stabdydamas greitą Barselonos krepšininkų ataką buvo nubaustas nesportine pražanga.

Likus žaisti 9 sekundes prie baudų metimo linijos stojęs Juanas Carlosas Navarro prametė abu kartus, tačiau „Winterthur" ekipai pavyko atkovoti kamuolį ir iki rungtynių pabaigos likus trims sekundėms prie baudų metimo linijos dar kartą stojęs J.C.Navarro, nebesuklydo (71:68). Aidint finalinei mačo sirenai Walterio Herrmanno tritaškis iš savo aikštės pusės tikslo nepasiekė.

Nepaisant nesėkmės vyriausiasis „Unicaja" ekipos treneris Sergio Scariolo savo krepšininkais nebuvo nusivylęs ir tvirtino, kad jie per šį mačą atidavė visas jėgas. „Mūsų grupė labai lygi, todėl manau, kad 4 pergales iškovojusi ekipa pateks į ketvirtfinalį. Galbūt tam pakaks net ir 3 pergalių, tad mes turime visas galimybes".

„Unicaja": Danielis Santiago 21, Juanas Sanchezas-Brownas 17, Jorge Garbajosa 9 (8 atk. kam.).

„Winterthur": Shammondas Williamsas 19, Juanas Carlosas Navarro 18. Gianluca Basile 9.

E grupė

Tel Avivo „Maccabi" – Stambulo „Ulker" 84:74 (22:28, 24:21, 15:13, 23:12).

Tris kėlinius Eurolygos čempionams sėkmingai priešinęsi turkai kapituliavo per paskutines 10 minučių. Gausiai gerbėjų palaikomi „Maccabi" krepšininkai mačo pabaigoje laimėjo atkarpą 9:2 ir įgiję 7 taškų persvarą (74:67) nulėmė mačo baigtį.

„Maccabi": Jamie Arnoldas 20 (10 atk. kam.), Willie Solomonas 19 (7 atk. kam.), Anthony Parkeris 13 (7 rez. perd.).

„Ulker": Ibrahimas Kutluay 23, Marcusas Haislipas 14 (11 atk. kam.), Vrbica Stefanovas 11 (6 rez. perd.), Jeffas Trepagnieras 11, Oguzas Savas 10.

Madrido „Real“ – Bolonijos „Climamio" 92:76 (19:26, 20:15, 27:17, 26:18).

Svečiai iš Bolonijos „Real" ekipai priešinosi pirmuosius du kėlinius. Po pertraukos ispanai perėmė iniciatyvą ir įveikė „Climamio" solidžiu skirtumu. Nepaisant pralaimėjimo italai išliko antroje E grupės turnyrinės lentelės vietoje.

„Pagrindinė pergalės priežastis buvo gynyba. Žaisdami taip kaip šiandien mes galime nugalėti bet kurią komandą, nes taip gindamiesi mes nebijome nieko. Vis dėlto mačas Stambule (po savaitės prieš „Ulker") bus atkaklus ir turėsime jam maksimaliai susikaupti", – po pergalės prieš „Climamio" tvirtino vyriausiasis „Real" ekipos treneris Božidaras Maljkovičius.

„Real": Louisas Bullockas 23, Igoris Rakočevičius 22 (7 rez. perd.), Marko Tomasas 11.

„Climamio": Daliboras Bagaričius 19 (7 atk. kam.), Travisas Watsonas 19, Kiwane'as Garrisas 13.