Graikijos klubas iškovojo antrąją pergalę ir liko grupės lyderiu. Žalgiriečiai po šios nesėkmės smuktelėjo į ketvirtąją vietą ir itin apsunkino savo galimybes patekti į turnyro ketvirtfinalį.

Sėkmingai sužaidę paskutines dvi pirmojo kėlinio minutes (10:0) "Žalgirio" krepšininkai po pirmojo kėlinio įgijo dvylikos taškų persvarą - 23:11.

Tačiau antrą kėlinį ypač sėkmingai pradėjo aikštės šeimininkai - jie penkių minučių atkarpą laimėjo 17:4 ir persvėrė rezultatą savo naudai - 28:27. Šis vieno taško skirtumas (36:35) išliko ir įpusėjus rungtynėms.

Sėkmingai pradėję trečiąjį kėlinį žalgiriečiai išsiveržė į priekį 39:36, tačiau tada sekė "Olympiacos" ekipos spurtas 8:2.

Lemiamą persvarą Pirėjo klubas susikrovė, kai trečiojo kėlinio pabaigoje ir ketvirtojo pradžioje keturių minučių atkarpą laimėjo 9:0 ir įgijo dešimties taškų persvarą - 59:49.

Likus pustrečios minutės iki susitikimo pabaigos "Žalgirio" žaidėjams pavyko sumažinti skirtumą iki keturių taškų - 65:69, tačiau rungtynių pabaigą tiksliau sužaidė šeimininkai, kurie iškovojo antrąją pergalę D grupėje.

Rezultatyviausiai žalgiriečių ekipoje rungtyniavo Paulius Jankūnas, pelnęs 15 taškų (0/1 tritaškio, 4/8 dvitaškių, 7/10 baudų) ir atkovojęs 11 kamuolių. Simonas Serapinas ir Darjušas Lavrinovičius (8 atk. kam.) surinko po 13, Tanoka Berdas (2/10 metimų; 7 atk. kam.) - 7, Jonas Mačiulis ir Kenny Andersonas - po 6, Vidas Ginevičius (4 perimti kamuoliai) ir Reggie Freemanas (2/11 metimų) - po 4, Darius Šilinskis - 1 tašką.

Nugalėtojų komandoje nesulaikomas buvo Sofoklis Schortsanitis - 25 taškai (10/12 dvit., 5/8 baudų) ir 8 išprovokuotos pražangos. Tyusas Edney surinko 16, Panagiotis Vasilopoulos ir Renaldas Seibutis (1/4 trit., 1/1 dvit., 4/4 baudų; 2 atk. kam., 1 rez. perd., 1 klaida, 3 pražangos, 3 išprv. pražangos per 18 min.) - po 9 taškus.

Kitose rungtynėse kauniečiai kovo 9 dieną namuose susitiks su Malagos "Unicaja" (Ispanija) komanda, kuri ketvirtadienį taip pat patyrė antrąją nesėkmę, namuose 68:71 nusileidusi Barselonos "Winthertur FCB" (Ispanija) komandai.