Rungtynių pradžia nieko blogo šeimininkams nežadėjo, juolab nuo pirmų minučių LeBronas Jamesas tryško energija, pasitikėjimu savimi ir negailėjo perdavimų komandos draugams.

Pirmo ketvirčio pradžioje surengė įspūdingą reidą nuo savo aikštės pusės ir su D. Sabonio pražanga pelnė sudėtingą dvitaškį. Jau kėlinio pabaigoje per lietuvio rankas L. Jamesas pataikė tritaškį, o „Lakers“ po pirmų 12 min. pirmavo 32:23.

Vien ko verta „žemė-oras“ ataka, kurią įspūdingu dėjimu užbaigė L. Jamesas.

Tačiau „Pacers“ neleido šeimininkams pabėgti ir atsiliko per kovinį atstumą.

Trečio kėlinio pabaigoje „Lakers“ pirmavo 80:72, tačiau kelios sėkmingos atakos leido svečiams pavyti varžovus.

Po Cariso LeVerto baudos metimo lemiamo kėlinio pradžioje švieslentė fiksavo lygų rezultatą – 85:85. Nesulaikomai ir rezultatyviai žaidęs gynėjas vertė taškus, o „Pacers“ įpusėjus ketvirčiui turėjo 8-ių taškų persvarą (95:87).

„Lakers“ kabinosi į rungtynes, tačiau šeimininkų viltis priartėti braukė lietuvio tritaškis – 104:96.

Po netaiklaus LeBrono Jameso tolimo metimo antrą ataką iš eilės rezultatyviai užbaigęs Caris LeVertas padėjo tvirtus pamatus pergalei – likus 1:30 min. „Pacers“ turėjo 11-os taškų pranašumą (109:98).

Per likusį laiką „Lakers“ stebuklo nesukūrė ir „Pacers“ svečiuose pasiekė kiek netikėtą pergalę 111:104.

D. Sabonis iš viso pelnė 20 taškų, atkovojo 12 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Lietuvis trigubą dublį pelnė 3-ią kartą per paskutinius 7-is mačus bei 17-ą savo karjeroje.

Domantas Sabonis

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė C. LeVertas – 30 taškų, iš jų net 22 lemiamame kėlinyje.

L. Jameso sąskaitoje – taip pat 30 taškų, 12 atkovotų kamuolių ir 5 rezultatyvūs perdavimai.

Blankų pasirodymą surengė Russellas Westbrookas, pelnęs 14 taškų (1/11 dvit., 4/6 trit.), tiek pat pridėjo ir Carmelo Anthony.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 30 (8/15 dvit., 3/7 trit., 5/7 baud., 12 atkov. k., 5 rez. p.), Talen Horton-Tucker 20, Russell Westbrook ir Carmelo Anthony po 14 taškų.

„Pacers“: Caris LeVertas 30 (9/12 dvit., 3/4 trit., 3/4 baud., 8 atkov. k.), Domantas Sabonis (7/10 dvit., 2/2 trit., 12 atkov. k., 10 rez. p., 1 blokas, 1 klaida, +/- rodiklis +20), Malcolmas Brogdonas 19, Justin Holiday ir Chris Duarte po 11 taškų.