Pirmo kėlinio viduryje „Baskonia“ pirmavo 17:11, o sužaidus 17 min. vis dar buvo priekyje 43:41, tačiau po dviejų kėlinių priekyje jau buvo Lugo „Breogan“ komanda (50:47).

Trečiame kėlinyje pirmaujanti komanda kelis kartus keitėsi, bet kėlinį spurtu 12:1 užbaigę šeimininkai prieš paskutinę 10 minučių atkarpą susikrovė 7 taškų pranašumą (69:62) ir šią persvarą išsaugojo iki finalinės rungtynių sirenos.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo 26 taškus palnęs Džananas Musa. Tyleris Kalinoskis pridėjo 15, o Rašidas Mahalbašičius – 14 taškų. 7 minutes ant parketo praleidę M. Kačinas prie pergalės prisidėjo 3 taškais (1/1 trit.).

Pralaimėjusiems Alecas Petersas pelnė 17 taškų, Wade'as Baldwinas surinko 15, Jaysonas Grangeris – 12, Mattas Costello – 10.

Rokas Giedraitis per 14 minučių įmetė 4 taškus (1/2 dvit., 0/2 trit., 2/2 baud.), atkovojo ir perėmė po kamuolį, bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Tuo metu Tadas Sedekerskis per 10 minučių pelnė 3 taškus (0/1 dvit., 1/2 trit.) ir atkovojo 2 kamuolius.