„Reikia pasveikinti žaidėjus. Žaidėme neblogai gynyboje, bet kai turėjome galimybę padidinti skirtumą, kartais pradėjome žaisti kvailai. Negalėčiau kitaip įvardinti. Pametėme puolime ritmą, priėmėme prastus sprendimus, žaidėme savanaudiškai. Laimei, sunkiai dirbome gynyboje ir pabaigoje laimėjome. Turime žiūrėti į priekį“, – kalbėjo J. Zdovcas.

Kauno „Žalgirio“ komanda turėjo pavargti Garliavoje, bet galiausiai 68:59 (18:7, 15:19, 12:18, 23:15) įveikė Jonavos „CBet“ klubą ir taip žengė į Citadele KMT finalo ketvertą. Pirmą tarpusavio mačą žalgiriečiai laimėjo 86:75.

Pusfinalyje kauniečiai kausis su „Šiaulių-7bet“ ekipa, kuri palaužė Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ krepšininkus.

„Nepataikėme gerų metimų, tai nebuvo geriausia diena puolime. Po kvailų klaidų ėmėme skubėti, kai reikia mesti, nemetame, neišnaudojame atakos laiko. Turime žaisti protingiau. Tos pačios klaidos kartojasi. Neturime laiko treniruotėms, viską geriname per rungtynes. Galima sakyti, kad žengėme žingsnį atgal žaisdami puolime“, – sakė „Žalgirio“ strategas.

Anot jo, „Šiauliai“ yra labai kovinga, atakuojanti komanda, nejausianti spaudimo, todėl lengva nebus.

J. Zdovcas patvirtino, kad prancūzas Joffrey Lauvergne'as išvyko į Prancūziją, kur jam bus atliktas paskutinis testas, prieš jam prisijungiant prie komandos.

Jonaviečių strategas Virginijus Šeškus sutiko, kad jo auklėtiniai išsikvėpė ir likus žaisti 5 minutes tiesiog neturėjo energijos kažką kurti.

„Tačiau pasižiūrėjus į protokolą man net keista, kaip mes taip atsilaikėme kone visas rungtynes. Mūsų tikslas buvo susikauti ir mes kovėmės, kiek galėjome, – kalbėjo Jonavos komandos vyriausiasis treneris. – Normalių treniruočių neturėjome 2 mėnesius. Žaidėjai 10 dienų buvo saviizoliacijoje. Aš parėkauju, bet realiai viskas vyksta kone ekspromtu. Norint laimėti, reikia rodyti charakterį ir norą. Tai visada duoda rezultatą.“

V. Šeškus šyptelėjo, kad išlyginus rezultatą net kilo minčių, kad įmanoma „atgriebti“ ir tuos 11 taškų, kuriais pralaimėjo pirmąsias tarpusavio rungtynes.

„Gavau net pasiūlymą – jei laimime, kitais metais gauname penkis rėmėjų automobilius. Neišėjo, gal kitą kartą pažadės“, – juokėsi jis.