Primename, kad pirmą tarpusavio mačą žalgiriečiai laimėjo 86:75. Pusfinalyje kauniečiai kausis su „Šiaulių-7bet“ ekipa, kuri palaužė Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ krepšininkus.

„Žalgiriui“ nepadėjo koronavirusu sergantys Tai Websteris, Artūras Milaknis ir Paulius Jankūnas.

Žalgiriečiai gerai pradėjo rungtynes (13:3), tuo tarpu Jonavos klubo puolimas buvo labai skurdus ir per pirmą ketvirtį buvo pelnyti vos 7 taškai. Skirtumas tarp ekipų kurį laiką nemažėjo (31:14), tiesa, daugiau pozityvo „CBet“ suteikė be atsako pelnyti 8 taškai, leidę po antrojo ketvirčio atsilikti tik 26:33. Šešis iš pastarųjų taškų pelnė Tomas Zdanavičius.

Beje, antrajame kėlinyje techninę pražangą užsidirbti spėjo treneris Virginijus Šeškus.

Nors Edgaro Ulanovo ir Luko Lekavičiaus metimai leido „Žalgiriui“ atstatyti dviženklę persvarą (40:30), Kahlilas Thomasas ir Vitalijus Kozys greitai rėžė svečių atsilikimą perpus, o kiek vėliau Lachlano Andersono metimas dar labiau gerino „CBet“ situaciją – 40:44.

Paskutinės trečio kėlinio minutės buvo palankios jonaviečiams: reikalingas baudas sumetė L. Andersonas bei V. Kozys, tad atsilikimas teliko minimalus – 44:45.

Jonavos ekipos legionieriai puikiai išnaudojo baudos metimus, lygindami rezultatą (49:49), tiesa, jo niekaip nepavyko persverti. E. Ulanovas ir Tyleris Cavanaugh prisidėjo prie labai reikalingo spurto, kuris grąžino „Žalgiriui“ dviženklę persvarą (65:55), o dėl pergalės „CBet“ labiau nebepakovojo.

E. Ulanovas žaidė efektyviausias savo karjeros rungtynes Citadele KMT turnyre – pelnė 20 taškų, atkovojo 12 kamuolių ir surinko 32 naudingumo balus.

Jonaviečiai pataikė vos 3 tritaškius iš 18 (17 proc.). Palyginimui, „Žalgiris“ smeigė 9 iš 30 (30 proc.).

Žalgiris“: Edgaras Ulanovas 20 (12 atk. kam., 4 rez. perd.), Tyleris Cavanaugh 14, Nielsas Giffey 11, Karolis Lukošiūnas (2/7 trit.) ir Mantas Kalnietis – po 6.

CBet“: Kahlilas Thomasas 15, Lachlanas Andersonas 10, Emmanuelis Lecomte’as 9 (7 rez. perd., 5 atk. kam.), Tomas Zdanavičius 8, Viltaijus Kozys 7 (5 atk. kam.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (10)