Visgi po pertraukos iniciatyvą perėmę Giedriaus Žibėno auklėtiniai 94:79 (20:19, 15:24, 31:11, 28:25) išsivežė pergalę iš Jonavos.

„CBet“ ekipai padėjo vos septyni žaidėjai: Justinas Ramanauskas, Laimonas Kisielius, Vitalijus Kozys, Emmanuelis Lecomte’as, Lachlanas Andersonas, Matas Masiliūnas bei Nedas Rauluševičius. Tiesa, du pastarieji ant parketo pasirodė epizodiškai – atitinkamai 3 ir 8 minutes. M. Masiliūnui tai apskritai debiutas „Betsafe-LKL“.

Rungtynės prasidėjo kiek netikėtai, kadangi „CBet“ išsiveržė į priekį 11:6. Iki ilgosios pertraukos „CBet“ pataikė 7 tritaškius iš 18 ir pirmavo 43:35. Ant parketo pasirodė vos šeši žaidėjai, iš jų N. Rauluševičius – vos 2 minutėms.

Trečiame kėlinyje ėmė jaustis, kad „CBet“ stinga jėgų. Prireikė pusės kėlinio, kad rezultatas taptų lygus (48:48), o netrukus vilniečiai jau turėjo dviženklę persvarą (61:50). Per trečiąjį ketvirtį vilniečiai apskritai realizavo septynis tolimus metimus, galutinai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir atgal nebesidairė.

Fantastiškas rungtynes sužaidė Ivanas Buva, kuris pagerino karjeros naudingumo rekordą LKL čempionate. „Ryto“ lyderio sąskaitoje – 30 taškų (12/14 dvit., 1/2 baud.), 15 atkovotų kamuolių ir 49 naudingumo balai.

Beje, 49 naudingumo balai – naujas LKL sezono rekordas, kuris prieš tai priklausė Emmanueliui Mudiay (44).

Jonavos klube ryškiausi buvo du žmonės: Vitalijus Kozys pagerino karjeros rezultatyvumo (23) ir naudingumo rekordus (27), o E. Lecomte’as pakartojo rezultatyviausią savo mačą (27).

Simboliška, kad sausio 13 d. vilniečiai iškojo jau 13-ąją pergalę LKL čempionate paeiliui.

„CBet“: Emmanuelis Lecomte’as 27 (40 min., 6 rez. perd.), Vitalijus Kozys 23 (9 atk. kam.), Lachlanas Andersonas 13 (38 min.), Justinas Ramanauskas ir Laimonas Kisielius (40 min.) – po 8.

„Rytas“: Ivanas Buva 30 (15 atk. kam.), Lukas Uleckas 17 (5/9 trit.), Margiris Normantas 12, Kennetas Smithas 11 (7 rez. perd.), Tanneris Leissneris 10.