Trečio kėlinio viduryje katalonai buvo įgiję dviženklį pranašumą (51:41), tačiau jo neišlaikė, o lemiamu metu iniciatyva jau priklausė svečiams iš Italijos mados sostinės.

Tiesa, paskutinėmis sekundėmis „Barca“ galėjo išplėšti pergalę, bet Nicolaso Laprovittolos iš toli paleistas kamuolys atsitrenkė į lanką.

Šeimininkų gretose solidžiai pasirodė Rokas Jokubaitis, kuris per 22 minutes surinko 11 taškų (4/7 dvitaškiai, 1/1 tritaškis), sugriebė 4 atšokusius kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir sukaupė 16 naudingumo balų.

22 taškus parūpino snaiperis Kyle'as Kuričius, 18 – Nikola Mirotičius, 11 – Brandonas Daviesas.

Nugalėtojams 18 taškų pelnė Sergio Rodriguezas, 15 – Malcolmas Delaney.

Pirmame rate taip pat pajėgesni buvo Dizaineiriai – 75:70.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (13)