Dviženklę persvarą iššvaistę bavarai namuose 63:65 (16:19, 26:12, 9:15, 12:19) krito prieš Chemnico „Niners“ (10-5) klubą su Mindaugu Sušinsku.

Andrea Trinchieri auklėtiniai ketvirtojo kėlinio viduryje dar pirmavo 62:54, bet lemiamu metu jų puolimas sustojo, o tuo pasinaudoję svečiai likus žaisti minutę pasivijo 62:63.

Negana to, likus žaisti 25 sekundes Trentas Lockettas smeigė tritaškį, kuris išvedė „Niners“ į priekį 65:63. Rezultatyvaus atsako šeimininkai nesurengė, todėl jiems teko susitaikyti su pralaimėjimu.

M. Sušinskas nugalėtojams per 19 minučių surinko 8 taškus (3/3 dvit., 0/4 trit., 2/2 baud.), 3 atkovotus kamuolius, 1 rezultatyvų perdavimą, 4 pražangas ir 5 naudingumo balus.

Miuncheno ekipos gretose išsiskyrė 19 taškų įmetęs DeShaunas Thomasas. 12 taškų pelnė K.C. Riversas, po 6 – Augustinas Rubitas ir Ognjenas Jaramazas.