Sasario ekipa svečiuose 80:89 (20:15, 16:20, 18:26, 26:28) nusileido Kremonos „Vanoli“ (4-9) klubui.

E. Bendžius per 36 minutes pelnė 13 taškų (1/5 dvit., 2/5 trit., 5/5 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 19 naudingumo balų.

Šeimininkus į pergalę atvedė karjeros mačą žaidęs Andrea Pecchia – 24-erių gynėjas per 33 minutes pelnė 28 taškus (8/9 dvit., 2/3 trit., 6/7 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko net 48 naudingumo balus.

Iki šiol A. Pecchia Italijos čempionate per rungtynes vidutiniškai rinkdavo tik po 9,4 taško ir po 4,5 atkovoto kamuolio.

Tuo metu Prancūzijos čempionate Donato Motiejūno atstovaujamas „AS Monaco“ (10-4) klubas namie 78:67 (19:16, 30:15, 18:14, 11:22) nugalėjo Le Portelio „Cote d'Opale“ (3-9).

D. Motiejūnas per 15 minučių pelnė 10 taškų (5/5 dvit.), atkovojo 3 kamuolius, blokavo varžovo metimą ir surinko 14 naudingumo balų.