Tris ketvirčius kova vyko į taškas ir dažniau priekyje netgi buvo Antano Sireikos auklėtiniai.

Ketvirto kėlinio pradžioje žalgiriečiai atsiliko 62:67, tačiau tada spurtavo 12:2 ir pačiu laiku perėmė susitikimo kontrolę – 74:69. Visgi šiauliečiai nekapituliavo ir prasidėjus paskutinei minutei atsiliko vos vienu tašku – 79:78.

Tuomet itin svarbų tritaškį smeigė penktadienį savo 30-ąjį gimtadienį minintis Edgaras Ulanovas, o svečių pergalę įtvirtino taiklūs Janio Strelnieko ir to paties Ulės baudų metimai.

Apskritai E. Ulanovas ir Tyleris Cavanaugh kartu surinko net 70 naudingumo balų. Karjeros pasirodymą surengusio Edgaro sąskaitoje – 21 taškas (4/5 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 4/4 baudos, 6 atk. kam., 3 rez. perd.) ir 34 efektyvumo balai, o T. Cavanaugh kraityje – 26 taškai (2/3 dvitaškiai, 5/9 tritaškiai, 7/8 baudos, 8 atk. kam., 5 rez. perd. 4 perimti kam.) ir 36 naud. balao.

Savo ruožtu tikru šiauliečių lyderiu buvo Jonathanas Elmore'as su 32 taškais (7/12 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 9/9 baudos), 5 atk. kam., 7 rez. perd.) ir 34 naudingumo balais.

Įdomu, kad žaliai-balti iš viso paleido net 39 tolimus šūvius (pataikė 14, t. y. 36 proc.) ir tik 23 dvitaškius (pataikė 12, t. y. 52 proc.).

Beje, ant parketo nepasirodė skrandžio problemų turėjęs Artūras Milaknis.

„Šiauliai-7bet“: Jonathanas Elmore'as 32, Giedrius Staniulis 16, Martynas Varnas 11, Nemanja Bezbradica 10, Paulius Danusevičius 7 taškai.

„Žalgiris“: Tyleris Cavanaugh 26, Edgaras Ulanovas 21, Janis Strelniekas 8, Tai'us Websteris 7, Karolis Lukošiūnas, Nielsas Giffey'us ir Joshas Nebo po 6 taškus.

Primename, kad šis mačas buvo atkeltas iš trečiojo rato ir pakeitė šią savaitę neįvykusią Eurolygos akistatą tarp „Žalgirio“ ir Pirėjo „Olympiakos“.

Pirmame rate tarpusavio dvikovą Kauno klubas laimėjo net 97:64.