Nuo pirmos minutės sąlygas aikštėje šeimininkavę permiečiai po dviejų kėlinių pirmavo 15 taškų skirtumu – 38:23.

Po didžiosios pertraukos zenitiečiai atkuto ir porą sykių priartėjo iki 6 taškų, tačiau „Parma“ atsilaikė ir pergalės iš savo rankų nebepaleido.

Rezultatyviausiai žaidė amerikietis Jeremiah Hillas su 19 taškų.

Puolėjas Eigirdas Žukauskas per 35 minutes sumetė 18 taškų (5/7 dvitaškiai, 2/7 tritaškiai, 2/2 baudos), sugriebė 4 atšokusius kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Kitas lietuvis Adas Juškevičius per 19 min. pasižymėjo 4 taškais (2/4 dvitaškiai, 0/2 tritaškių, 0/1 baudų), 2 atkovotais kamuoliais ir 2 rezultatyviais perdavimais.

11 taškų ir 7 nusiimtus kamuolius nugalėtojams pasiūlė latvis Marekas Mejeris.

Svečių gretose Artūras Gudaitis per 10 min. taškų nesukrapštė, o Mindaugas Kuzminskas šiam mačui registruotas nebuvo.

Billy Baronas surinko 15, Jordanas Loydas – 11, o Jordanas Mickey – 9 taškus.

Trečią sykį iš eilės laimėję Kazio Maksvyčio auklėtiniai įsitvirtino penktoje turnyro lentelės vietoje.

Beje, Lietuvos rinktinės treneris praėjusią savaitę „Delfi TV“ laidoje „Krepšinio zona“ teigė, kad jei „Parma“ pateks į VTB lygos atkrintamąsias, jo sutartis su ekipa bus automatiškai pratęsta.

Šiuo metu lyderių pozicijas dalinasi Maskvos CSKA, Saratovo „Avtodor“ ir Kazanės UNIKS (visos – po 8-2).

Peterburgiečiai penktadienį Eurolygoje, kurioje šiuo metu užima ketvirtą vietą, susigrums su Milano „Armani Olimpia“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)