Neveno Spahijos auklėtiniai Ispanijos ACB lygos rungtynėse svečiuose 87:83 (19:21, 27:10, 17:22, 24:30) palaužė paskutinę vietą čempionate užimančius Sevilijos „Real Betis“ (2-12) krepšininkus.

Ketvirtojo kėlinio viduryje baskai triuškino varžovus 77:60, tačiau žemė netrukus pradėjo slysti jiems iš po kojų – Sevilijos klubas spurtavo 18:2 ir likus žaisti minutę pasivijo 78:79.

Vis dėlto lemiamu metu svarbius metimus pataikė Wade'as Baldwinas ir Simone Fontecchio, kurių dėka „Baskonia“ krepšininkai išsaugojo pergalę savo rankose.

Paskutinėmis sekundėmis svečių pergalę įtvirtino paskutiniuosius rungtynių taškus pelniusio Roko Giedraičio baudų metimai.

R. Giedraitis per 26 minutes surinko 8 taškus (0/2 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą. Jo pasirodymas įvertintas 8 naudingumo balais.

Tadas Sedekerskis ant parketo praleido 14 minučių ir taip pat įmetė 8 taškus (1/2 dvit., 2/3 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 9 naudingumo balus.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidę W. Baldwinas ir S. Fontecchio pelnė po 16 taškų. Pralaimėtojams Anžejus Pasečnikas surinko 18 taškų.

Kitose sekmadienio rungtynėse tryliktąją sezono pergalę į savo sąskaitą įsirašė lygos lyderiai Madrido „Real“ (13-1), kurie svečiuose 80:71 (25:17, 20:18, 14:17, 21:19) įveikė „Murcia“ (8-6) klubą.

Tuo metu Bilbao „Surne“ (5-9) su Gyčiu Masiuliu namuose 95:80 (24:13, 31:20, 23:16, 17:31) pranoko Las Palmo „Gran Canaria“ (7-7) klubą.

G. Masiulis per 16 minučių įmetė 9 taškus (2/2 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, bet po 3 kartus suklydo ir prasižengė bei surinko 5 naudingumo balus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)