Permainingai vykusiame mače Albatrosai trečiame kėlinyje net kelis kartus pirmavo 7 taškais, tačiau maskviečiai savo atsilikimą panaikino, o lemiamame ketvirtyje daugiausiai Johanneso Voigtmanno, Tornikės Šengelijos ir Willo Clyburno pastangomis persvėrė rezultatą savo naudai.

Tiksint paskutinėmis sekundėms berlyniečiai turėjo dvi progas išplėšti pratęsimą, bet nei Oscaro da Silvos, nei Marcuso Erikssono tritaškiai tikslo nepasiekė.

Nuo atsarginių suolo kilęs Marius Grigonis mače su buvusia savo komanda per beveik 21 minutę pasižymėjo 9 taškais (2/3 dvitaškiai, 1/2 tritaškis, 2/2 baudos), 1 atkovotu kamuoliu, 1 rezultatyviu perdavimu ir 2 klaidomis.

Nugalėtojams 16 taškų surinko J. Voigtmannas (4/8 tritaškiai), 15 – Willas Clyburnas, 14 – Aleksejus Švedas, po 12 – Tornikė Šengelija (10 atk. kam.) ir Joelis Bolomboy'us (5/5 dvitaškiai, 2/2 baudos).

Šeimininkams net 26 taškus sukaupė Maodo Lo (3/6 dvitaškiai, 6/7 tritaškiai, 2/2 baudos), 18 – M. Erikssonas (5/10 tritaškiai), 13 – O. da Silva, 12 – Johannesas Thiemannas.

Nors kitas rusų klubas Sankt Peterburgo „Zenit“ (10-6) išbarstė 17 taškų persvarą, galiausiai vis tiek 85:74 (31:14, 14:29, 11:14, 29:17) išvykoje pranoko „Monaco“ (6-10) kolektyvą.

Svarbiausiu metu peterburgiečius į priekį vedė tolimus šūvius be klaidų laidęs Jordanas Loydas, iš viso prišaudęs 20 taškų (1/6 dvitaškis, 5/5 tritaškiai, 3/3 baudos).

Nedaug nuo jo atsiliko ir snaiperis Billy Baronas su 19 taškų (5/8 tritaškiai).

Tuo metu po krepšiais produktyviai darbavosi Artūras Gudaitis, kuris per 23 min. suvertė 15 taškų (5/7 dvitaškiai, 5/6 baudos), sugriebė 7 atšokusius kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir su 23 naudingumo balais buvo pats efektyviausias žmogus ant parketo.

Mindaugas Kuzminskas per beveik 25 min. pridėjo 5 taškus (1/4 dvitaškis, 0/1 tritaškių, 3/4 baudos) ir 1 perimtą kamuolį.

Monakiečiams Dwayne'as Baconas pasiūlė 21, Danilo Andžušičius – 15, Mike'as Jamesas – 8 taškus (3/10 metimai iš žaidimo) ir 9 rezultatyvius perdavimus.

Donatas Motiejūnas per 14 min. pelnė 6 taškus (3/8 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 0/2 baudos), atkovojo 5, o perėmė 2 kamuolius.

Intriga nė nekvepėjo Graikijoje, kur Pirėjo „Olympiakos“ (11/5) savų žiūrovų akivaidoje net 89:54 (20:10, 19:11, 26:17, 24:16) sutraiškė Vilerbano ASVEL (7/9).

Stebinančiai gerai sezoną pradėję prancūzai po truputį išsikvepia – T. J. Parkerio auklėtiniai suklupo jau ketvirtą kartą iš eilės.

Pagrindiniais OLY pergalės kalviais buvo Tyleris Dorsey su 19, Aleksandras Vezenkovas su 15 ir Kostas Papanikolaou su 13 taškų.

Vilerbaniečiams Dylanas Osetkowskis įmetė 13, o Youssoupha Fallas ir Marcosas Knightas – po 11 taškų.

Trečią pergalę per paskutinius keturius turus įsirašė Belgrado „Crvena Zvezda“ (7/9) , kuri namuose po atkaklios kovos taškas į tašką 81:78 (20:21, 26:24, 19:22, 16:11) palaužė Miuncheno „Bayern“ (7/9) vyrukus.

Serbai ketvirto kėlinio pradžioje atsiliko 65:69, tačiau tada spurtavo 13:1 ir perėmė akistatos kontrolę į savo rankas – 78:70.

„Crvena Zvezda“ tritaškius laidė net 56 procentų taiklumu (10/18 bandymų).

Nikola Kaliničius atseikėjo 20, Branko Lažičius – 12, o Nikola Ivanovičius – 11 taškų.

Bavarams 21 tašką parūpino Vladimiras Lučičius, 16 – Nickas Weileris-Babbas, po 11 – Othello Hunteris (10 atk. kam.) ir Ognjenas Jaramazas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)