Kazanės komanda išnaudojo spurtą 14:0 atkarpoje iš pirmo į antrą kėlinį, o įpusėjus rungtynėms jau pirmavo 46:28.

Svečiai pademonstravo ir įspūdingą gynybą, leisdami Dimitrio Itoudžio auklėtiniams antrame kėlinyje pelnyti tik 7 taškus.

Įpusėjus trečiajam kėliniui skirtumas tarp komandų tapo triuškinantis – 29 taškai, likęs laikas aikštėje buvo tik formalumas. „Uniks“ pataikė 15 tritaškių iš 25 ir pakartojo klubo rekordą.

Pergalės kalviu tapo Mario Hezonja, surinkęs dvigubą dublį – 18 taškų ir 10 atkovotų kamuolių. Prie jo prisidėjo Isaiah Canaanas ir OJ Mayo, pelnę atitinkamai 16 ir 14 taškų.

CKSA komandoje Tornike Šengelija pasižymėjo 20 taškų, Aleksejus Švedas pridėjo 13.

Marius Grigonis maskviečiams per 14 minučių pelnė 3 taškus (1/3 tritaškiai), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo, kartą prasižengė, išprovokavo 2 pražangas ir surinko 4 naudingumo balus.

Tai buvo vienas didžiausių pralaimėjimų Eurolygoje Maskvos CSKA klubui. 21 tašku CSKA pralaimėjo tik 2012-2013 metų sezone „Barcelonos“ komandai (60:81). Kartu tai buvo ketvirtas tarp didžiausių pralaimėjimų Maskvos klubo istorijoje bet kuriame turnyre.

CSKA puolimas per pirmuosius du kėlinius buvo antras prasčiausias klubo istorijoje – surinko vos 28 taškus. Blogiau buvo tik 2019-2020 metų sezone, kai per pirmą rungtynių dalį su Madrido „Real“ maskviečiai pelnė 26 taškus, tačiau minėtoje dvikovoje triumfavo 60:55.

Kauno „Žalgiris“ rungtynes su Kazanės „Uniks“ žais penktadienį 18 val. Lietuvos laiku, o po nutrūkusios 4 pergalių iš eilės serijos ir skaudaus pralaimėjimo Maskvos CSKA mėgins prisikelti išvykos dvikovoje su Berlyno ALBA.

Itin lengvai dvigubą savaitę pradėjo Pirėjo „Olympiakos“ (10-5) krepšininkai. Jie trečiadienį namie 83:60 (26:10, 23:14, 16:13, 18:23) nugalėjo Miuncheno „Bayern“ (7-8) komandą.

Nuo pat rungtynių pradžios savo sąlygas aikštėje diktavę Georgioso Bartzoko auklėtiniai trečio kėlinio pabaigoje turėjo 34 taškų persvarą (65:31).

Tiesa, savo reikalus svečiai kiek pataisė paskutiniame ketvirtyje spurtavę 0:15 ir kiek sumažinę skirtumą, tačiau nuo pralaimėjimo tai jų neišgelbėjo.

Olympiakos“: Saša Vezenkovas 16 (9 atk.k.), giannoulis Larentzakis 15, Thomas Walkupas 13 (21 naud.b.), Tyleris Dorsey 10.

Bayern“: Augustine'as Rubitas 10, Othello Hunteris ir Deshaunas thomas po 9.

Paskutinėse trečiadienio Eurolygos rungtynėse Vilerbane dviejų lietuvių atstovaujama Sankt Peterburgo „Zenit“ (9-6) nutraukė triėjų iš eilės pralaimėjimų seriją – 71:61 (21:18, 12:14, 21:17, 17:12) įveikė vietos ASVEL (7-8) krepšininkus.

Lygi kova vyko iki didžiosios pertraukos, tačiau tuomet iniciatyvą perėmę svečiai nuolat buvo priekyje ir galiausiai šventė pergalę dviženkliu skirtumu.

„Zenit“ laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 34:25, o aikštės šeimininkams nepadėjo tragiškas pataikymas nuo trijų taškų linijos – 1/12.

Mindaugas Kuzminskas dėl traumos nežaidė , o Artūras Gudaitis nugalėtojams per 13 min. pelnė 4 taškus (2/4 dvitaškiai), atkovojo 2 kamuolius, dukart prasižengė ir surinko 1 naudingumo balą.

ASVEL: Williamas Howardas 12, Chrisas Jonesas 11.

Zenit“: Alexas Poythresas 16, Jordanas Loydas 15, Billy Baronas 14, Jordanas Mickey 10.