Trečiadienį kauniečiai namuose priims „Monaco“ klubą, kuris sekmadienį Prancūzijos čempionate 90:99 (26:28, 23:21, 15:27, 26:23) krito prieš Strasbūro SIG.

Pralaimėtojų gretose spindėjo Donatas Motiejūnas, kuris per 24 minutes pelnė 15 taškų (5/8 dvit., 1/1 trit., 2/5 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Kitas buvęs žalgirietis Brockas Motumas per 25 minutes įmetė 5 taškus ir atkovojo 6 kamuolius. „Monaco“ vertėsi be traumuotų Leo Westermanno ir Mike'o Jameso.

Tuo metu Vieningosios lygos pirmenybėse užtikrintą pergalę iškovojo Kazanės UNIKS ekipa, kuri „Žalgirį“ savo aikštėje priims penktadienį.

Velimiro Perasovičiaus auklėtiniai namie 71:54 (25:15, 17:11, 14:16, 15:12) pervažiavo Talino „Kalev“ (3-6).

Kazanės klubą į pergalę vedė 15 taškų ir 7 atkovotus kamuolius surinkęs Mario Hezonja. Andrejus Voroncevičius pridėjo 11 taškų.

Kitose sekmadienio Vieningosios lygos rungtynėse Sankt Peterburgo „Zenit“ klubas 90:74 (23:22, 20:14, 27:22, 20:16) įrodė pranašumą prieš Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“.

Mindaugas Kuzminskas per 27 minutes pelnė 10 taškų (4/6 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir surinko 11 naudingumo balų.

Artūras Gudaitis per 16 minučių prie pergalės pridėjo 8 taškus (3/4 dvit. 2/6 baud.), 5 atkovotus kamuolius ir 10 naudingumo balų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)